mBank: tańszy kredyt dla lubiących gotówkę
Copy

Kopiuj tekst

mBank: tańszy kredyt dla lubiących gotówkę

Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, zapłacą za niego mniej. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc., a jego wysokość uzależniona jest od kwoty - im jest ona wyższa, tym niższe jest oprocentowanie. Kredyt może zostać udzielony przez internet, w ciągu 15 minut.

Klienci mBanku nie chcą marnować czasu czekając w kolejkach. Jak wynika z analiz firmy badawczej IMAS International, jedną z najistotniejszych cech atrakcyjnego kredytu gotówkowego jest dla nich szybki i łatwy dostęp do pieniędzy. Kredyt online w 100 proc. spełnia te oczekiwania. Pozwala on bowiem na zaciągnięcie zobowiązania w pełni przez internet, bez wychodzenia z domu czy dostarczania do banku dokumentów dochodowych. Cały proces, od momentu zawnioskowania o kredyt, aż do chwili przelania na rachunek klienta pieniędzy, może zostać zakończony nawet w ciągu 15 minut.- Dla zdecydowanej większości naszych klientów liczy się szybkość uzyskania finansowania. Obecnie już blisko 90 proc. wszystkich kredytów gotówkowych udzielanych jest właśnie w kanale online - mówi Joanna Ostrowska, specjalista ds. kredytów gotówkowych i innowacji produktowych w mBanku i MultiBanku. – Teraz oprócz czasu, klienci mogą także zaoszczędzić na kosztach związanych z uzyskaniem finansowania. Do końca kwietnia mBank obniża bowiem oprocentowanie kredytu gotówkowego, nawet do 7,5 proc. To o ile ostatecznie będzie ono niższe uzależnione jest od kwoty kredytu. Im będzie ona wyższa, tym bank zaproponuje niższe oprocentowanie. Standardowo w mBanku parametr ten uzależniony był od okresu kredytowania – dodaje Joanna Ostrowska. Z promocyjnej oferty skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci mBanku. Co więcej na takich samych warunkach cenowych. Promocja ważna jest do końca kwietnia br. (w tym czasie klient powinien złożyć wniosek o kredyt gotówkowy).Kredyt gotówkowy to domena mężczyznNiezależnie od tego czy kredyt gotówkowy udzielany jest na promocyjnych warunkach lub w standardowej ofercie, najchętniej sięgają po niego mężczyźni, którzy nie ukończyli jeszcze 38 lat. Najrzadziej po wsparcie do banku zgłaszają się natomiast 60-latkowie, którzy stanowią tylko 3 proc. ogółu klientów posiadających kredyt gotówkowy mBanku.- Od kilku lat udział mężczyzn w ogólnej licznie kredytobiorców mBanku nie zmienia się i wynosi około 60-65 proc. Natomiast to, co ulega modyfikacji to średnia kwota kredytu udzielonego paniom oraz jej dysproporcja wobec mężczyzn. W 2012 roku statystyczna klientka pożyczyła od mBanku blisko 7 tys. zł, czyli o 20 proc. więcej niż jeszcze rok wcześniej i tylko o 10 proc. mniej niż jej statystyczny partner (który w minionym roku pożyczył średnio 8 tys. zł) – mówi Joanna Ostrowska.Do końca kwietnia trwa też promocja kredytu gotówkowego w MultiBanku, jego oprocentowanie także uzależnione zostało od wysokości kredytu.Szczegółowe informacje na temat promocji kredytu gotówkowego dostępne są w internecie: mBank, MultiBank.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.