DI BRE zachęca do blogowania
Copy

Kopiuj tekst

DI BRE zachęca do blogowania

Dom Inwestycyjny BRE Banku ogłosił właśnie start konkursu na najlepsze blogi, związane z tematyką inwestowania. Konkurs ma na celu zainteresowanie tematyką giełdy. Spośród zgłoszeń nadesłanych przez blogerów komisja wyłoni najciekawsze, a ich autorzy będą mieli możliwość prowadzenia ich na oficjalnej stronie DI BRE www.dibre.pl. Autorzy trzech najlepszych propozycji otrzymają  atrakcyjną nagrodę – Samsunga Galaxy S3. Przewidziano również nagrody dodatkowe w przypadku kontynuowania tworzenia bloga po zakończeniu konkursu.

Zasady plebiscytu ogłoszonego przez DI BRE są niezwykle proste. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować dotychczasowego lub nowego bloga na stronie dibre.pl. Członkowie jury konkursu będą śledzić na bieżąco zamieszczane regularnie wpisy na blogach prowadzonych przez uczestników. Regulamin przewiduje, że autor bloga musi utworzyć co najmniej 15 wpisów do końca maja 2013 r. W czerwcu tego roku organizatorzy ogłoszą zwycięzców, którzy otrzymają możliwość stałego blogowania na internetowej stronie Domu Inwestycyjnego BRE Banku. Autorzy trzech najlepszych propozycji otrzymają nagrodę specjalną, czyli Samsunga Galaxy S3, a dodatkowo, w przypadku kontynuowania tworzenia bloga, pierwsze osiem osób otrzyma specjalną ofertę na prowadzenie rachunku maklerskiego w DI BRE – 0,15% prowizji maklerskiej i 4,50 zł za kontrakt.Według Aleksandry Żurady z DI BRE konkurs ma przede wszystkim na celu zachęcenie młodych ludzi do podzielenia się swoja wiedzą, związaną z inwestowaniem, z innymi uczestnikami tego rynku.  –  Publikując kolejne wpisy na blogu, autor przybliży czytelnikom swoje spostrzeżenia, wywoła polemikę a przede wszystkim wywoła zainteresowanie innych młodych osób rynkiem kapitałowym. Udział w konkursie ma właśnie wzbudzić w nich ciekawość i zachęcić do zgłębiania tematyki ekonomicznej, bo to na pewno będzie procentować w przyszłości. – komentuje  Aleksandra Żurada – W konkursie może wziąć udział każdy. Dla jury ważne będzie przede wszystkim nieszablonowe podejście do tematyki inwestycyjnej, ciekawe i celne  komentarze  – dodaje.Dom Inwestycyjny BRE Banku jest jednym z najdłużej działających polskich domów maklerskich – działa od 1991 roku. Oferuje wszystkie usługi maklerskie dostępne na polskim rynku kapitałowym. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i instytucjonalnych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Dysponując odpowiednią infrastrukturą, doskonale wyszkoloną i doświadczoną kadrą oraz wysokim poziomem technologii informatycznej, z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku usług maklerskich.

***
Dom Inwestycyjny BRE Banku jest jednym z najdłużej funkcjonujących na pol­skim rynku kapitałowym domów maklerskich. Prowadzi działalność od 1991 roku, kierując ofertę do wszystkich ak­tywnych grup inwestorów zarówno instytucjo­nalnych, jak też indywidualnych. Oferta brokera obejmuje pełen zakres dostępnych na polskim rynku kapitałowym usług maklerskich – w tym rozwiązania dla inwestorów giełdowych oraz emitentów papierów wartościowych. Obecnie DI BRE obsługuje aż 300 tys. aktywnych ra­chunków maklerskich i jest pod tym względem liderem rynku.DI BRE zawsze był jednym liderów innowacji rynku kapitałowego. Przeprowadził pierwszą na polskim rynku emisję akcji z prawem poboru, przygotował pierwszą publiczną emisję warrantów, zawarł pierwszą w hi­storii Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) transakcję, której przedmiotem były kontrakty terminowe i transakcję krótkiej sprzedaży. W tym roku, w 20. rocznicę powstania DI BRE udostępnił pod adresem www.dibre.pl nowy serwis internetowy dla klientów  – kompletne źródło informacji o rynku kapitałowym wzbogacone o profesjonalne opracowania analityczne oraz przydatne w inwestowaniu rozwiązania funkcjonalne. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.