Bankowość prywatna BRE wśród najlepszych w Polsce
Copy

Kopiuj tekst

Bankowość prywatna BRE wśród najlepszych w Polsce

BRE Private Banking & Wealth Management otrzymał najwyższą, pięciogwiazdkową ocenę w badaniu Forbesa, dotyczącym jakości oferty dla najbardziej zamożnych klientów banków. Zostało ono zrealizowane na zlecenie miesięcznika metodą „tajemniczego klienta”. Jak podkreślili autorzy raportu, to jedyny wiarygodny sposób oceny usług bankowości prywatnej.

Badanie na zlecenie miesięcznika Forbes wykonał instytut MillwardBrown SMG/KRC. Opierało się ono zarówno na wizytach ""tajemniczych klientów"" w oddziałach 11 wybranych banków, jak i rozbudowanej ankiecie, dotyczącej zakresu świadczonych przez nie usług. W trakcie badania szczególnie zwracano uwagę na sposób obsługi klientów bankowości prywatnej.– Najwyższa możliwa do uzyskania ocena w tak prestiżowym i złożonym badaniu jest dla nas ważnym potwierdzeniem właściwego, profesjonalnego podejścia do obsługi najzamożniejszych klientów – mówi Małgorzata Anczewska, dyrektor BRE Private Banking & Wealth Management. – Wnioski z badania są tożsame z naszymi doświadczeniami. Zamożni klienci oczekują od banku kompleksowego podejścia i elastyczności, a także najkorzystniejszych rozwiązań finansowych, obejmujących długoterminowe zarządzanie majątkiem – dodaje.BRE Bank zaoferował usługi bankowości prywatnej jako jeden z pierwszych banków w Polsce w 1995 r. Jak podkreślają autorzy rankingu Forbesa, jest uznawany za innowatora na rynku private banking, o którym nawet konkurenci wypowiadają się z uznaniem.BRE Private Banking & Wealth Management od początku tworzy rozwiązania finansowe dla wymagających i zamożnych klientów. Jako pierwszy w Polsce wprowadził kompleksowe zarządzanie majątkiem, obejmujące zarówno aktywa finansowe, jak i pozafinansowe, takie jak np. nieruchomości. W ofercie BRE dla najbogatszych znajduje się szereg rozwiązań tworzonych w oparciu o zachodnie standardy, takich jak doradztwo inwestycyjne, rozwiązania podatkowe oraz biznesowe.Usługi bankowości prywatnej BRE dostępne są dla osób dysponujących aktywami w wysokości 1 miliona zł, a indywidualne strategie inwestycyjne proponowane są osobom posiadającym majątek o wartości od 2 mln zł.Obecnie BRE Private Banking & Wealth Management obsługuje ponad 4,2 tys. osób. Od 2011 r. klienci bankowości prywatnej BRE, poza kompleksowym zarządzaniem majątkiem, mają także dostęp do zaawansowanego systemu bankowości internetowej MultiBanku.To już drugie wyróżnienie dla bankowości prywatnej BRE Banku w ostatnim kwartale. W październiku ub. r. trzy strategie zarządzane przez BRE Wealth Management zajęły pierwsze miejsca w rankingu Gazety Giełdy Parkiet w swoich kategoriach (agresywna, portfel modelowy zrównoważonego wzrostu, portfel modelowy stabilnego wzrostu). Kolejna strategia, WKA zajęła drugie miejsce w swojej kategorii. Ranking Parkietu dotyczył trzeciego kwartału ub.r.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.