Naklejki do płatności zbliżeniowych w ofercie mBanku i MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Naklejki do płatności zbliżeniowych w ofercie mBanku i MultiBanku

Nowa karta debetowa mBanku i MultiBanku wymiarami przypomina pudełko zapałek - potrafi jednak więcej.  Zbliżeniowa minikarta służy do dokonywania płatności w systemie PayPass i może być naklejona na dowolny przedmiot – telefon, tablet czy notatnik. Karta wydawana i prowadzona jest bezpłatnie. 

MasterCard Debit Naklejka to minikarta debetowa połączona z rachunkiem klienta. Służy ona do dokonywania szybkich transakcji zbliżeniowych (przy transakcjach do 50 zł nie wymagających potwierdzenia kodem PIN). Skorzystać z niej mogą wszyscy indywidualni klienci mBanku i MultiBanku. Karta wydawana jest bezpłatnie na okres dwóch lat. Bank nie pobiera też opłaty za jej używanie. W Polsce dostępnych jest już blisko 100 tys. terminali  bezstykowych  (czytniki te stanowią ok. 40 proc. wszystkich terminali) oraz ponad 12 mln kart pozwalających na dokonanie transakcji zbliżeniowej.  Stanowi  to około 40 proc. wydanych w naszym kraju kart. Podobny udział „zbliżeniówek” w całym portfelu notowany jest też w mBanku i MultiBanku.  - O popularności mikropłatności świadczyć może także liczba transakcji dokonywanych przy ich użyciu. W mBanku już co czwarta transakcja kartą debetową odbywa się bezstykowo – mówi Łukasz Adamczyk, ekspert Wydział Produktów Indywidualnych mBanku i MultiBanku. - Teraz zwolennicy tego rozwiązania zyskują dodatkowo funkcjonalny gadżet - minikartę, którą mogą przykleić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu – dodaje. W  detalu BRE, technologia zbliżeniowa dostępna jest od 2009 roku. W obu bankach bezstykowo płacić można już kartami debetowymi oraz kredytowymi, a w przypadku mBanku także kartami pre-paid, brelokami mPykacz i telefonami komórkowymi wydanymi w sieci Orange lub T-Mobile.Naklejkę  można zamówić za pośrednictwem systemu transakcyjnego mBanku lub MultiBanku oraz dzwoniąc na infolinię. W przypadku MultiBanku, wniosek o kartę można też złożyć w placówce. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.