Już 1 mln zł wypłacono klientom w ramach programu „PolecamBank”
Copy

Kopiuj tekst

Już 1 mln zł wypłacono klientom w ramach programu „PolecamBank”

„PolecamBank” - pierwszy program rekomendacyjny w Polsce, obchodzi właśnie drugie urodziny. Z tej okazji przygotowany został konkurs dla jego uczestników. Zabawa premiuje współdziałanie i nosi nazwę „mPaczka”. W puli nagród jest ponad 100 tys. zł.

Program „PolecamBank” funkcjonuje od 2010 r. W tym czasie zarejestrowało się w nim ponad 60 tys. osób, które poleciły usługi banku ponad 42 tys. nowych klientów. Miesięcznie mBank pozyskuje w ten sposób 1,6 tys. użytkowników, którzy aktywnie korzystają ze swojego konta. Dotychczas polecający za udzielone wsparcie otrzymali łącznie 1 mln zł premii. Teraz bank chce dodatkowo nagrodzić aktywnie polecających klientów. Poza standardowym wynagrodzeniem mogą oni zyskać nawet 30 tys. zł. Konkurs polega na sile budowania społeczności.Udział w zabawie może wziąć każdy zarejestrowany w „PolecamBank” klient, który zapraszając do korzystania z usług banku zbuduje swoją „mPaczkę”, złożoną z maksymalnie 5 nowych klientów. Zespół wspólnie zbiera punkty konkursowe, przyznawane za płatności realizowane kartą – 1 punkt za każdą transakcję bezgotówkową o wartości min. 20 zł, lub 2 punkty, jeśli transakcja była zbliżeniowa. Główną nagrodę zdobywa oczywiście ta drużyna, która uzbiera najwięcej punktów. W konkursie premiowana jest również liczebność zespołu. Na zwycięskie „mPaczki” czeka:
30 tys. zł za zdobycie 1 miejsca,
20 tys. zł za zdobycie 2 miejsca,
10 tys. zł za zdobycie 3 miejsca,
1 tys. zł za zdobycie kolejnych pięćdziesięciu miejsc,
zniżki do sklepów Levi’s za zajęcie pozostałych miejsc.

- Ponad 70 proc. klientów mBanku dowiedziało się o jego usługach za pośrednictwem znajomych lub rodziny. Dlatego właśnie stworzyliśmy program poleceń i systematycznie go rozbudowujemy. Dzięki temu możemy realnie wykorzystać potencjał rekomendacyjny naszych klientów i w podobnie wymierny sposób odwdzięczyć się im za wsparcie marki mBank – mówi o programie „PolecamBank” jego opiekun, Mateusz Karewicz.Poza konkursem, osoby polecające usługi banku, otrzymują również standardową premię, która od września br. wynosi 100 zł za skuteczne polecenie eKonta lub 300 zł, jeśli osoba zaproszona skorzysta z karty kredytowej, kredytu gotówkowego lub odnawialnego w mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.