Fundusze PZU dostępne w BRE Private Banking
Copy

Kopiuj tekst

Fundusze PZU dostępne w BRE Private Banking

BRE Private Banking & Wealth Management rozszerza swoją ofertę o fundusze dystrybuowane przez PZU TFI. Obecnie oferta BRE PB & WM obejmuje ponad 400 funduszy zarządzanych przez 23 TFI.

Włączanie do portfeli inwestycyjnych produktów różnych instytucji finansowych dostępnych na rynku, to  kluczowy element otwartej architektury produktowej. Dzięki takiej filozofii, BRE Private Banking & Wealth Management może faktycznie wybierać najlepsze rozwiązania dostępne na rynku i proponować je Klientom.„Rozszerzenie oferty o produkty PZU TFI to kolejny krok w stronę budowy szerokiego spektrum rozwiązań inwestycyjnych. Cieszymy się,  że możemy teraz zaproponować Klientom sprawdzone fundusze znaczącego na rynku partnera. Dzięki szerszej ofercie funduszy możemy proponować Klientom jeszcze bardziej efektywne portfele i realizować zakładane cele inwestycyjne ” powiedział Grzegorz Świetlik, Dyrektor Rozwoju Oferty Produktowej BRE Wealth Management.BRE Private Banking & Wealth Management specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu majątkiem, zarówno aktywami finansowymi, jak też pozafinansowymi. Proponuje Klientom doradztwo inwestycyjne, zarządzanie aktywami, jak też wybór rozwiązań  dopasowanych do oczekiwań inwestycyjnych klientów, spośród dostępnych na rynku polskim i rynkach zagranicznych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.