Nowa odsłona karty kredytowej Aquarius
Copy

Kopiuj tekst

Nowa odsłona karty kredytowej Aquarius

W ofercie MultiBanku dostępna jest już karta kredytowych World MasterCard® Aquarius, umożliwiająca klientom banku m.in. wzięcie udziału w programie lojalnościowym World MasterCard Rewards. Nowy „plastik” zastąpi kartę MasterCard Aquarius. 

Karta World MasterCard Aquarius skierowana jest do zamożnych klientów banku, posiadających rachunek Aquarius. Nowy „plastik” oprócz standardowych funkcjonalności oferowanych w ramach prestiżowych kart MultiBanku, takich jak: płatności zbliżeniowe czy pakiet rabatowy Prestige, wzbogacony został o program lojalnościowy - World MasterCard Rewards.

- W ramach programu World MasterCard Rewards klient zbiera punkty, które następnie może wydać na nagrody - markowe produkty (netbooki, aparaty fotograficzne) oraz ekskluzywne usługi, m.in. indywidualne lekcje jazdy konnej, szkolenia lotnicze lub pobyt w SPA. W programie pod uwagę brane są transakcje bezgotówkowe dokonane kartą World. Za każde wydane w ten sposób 4 zł klient zyskuje 1 punkt. Dodatkowo każdy klient, który zdecyduje się na skorzystanie z nowej karty MultiBanku „na start” otrzyma od banku bonus w postaci 2 tys. punktów – mówi Monika Maliszewska, odpowiedzialna za wdrożenie produktu w MultiBanku i mBanku.

Co więcej karta World MasterCard Aquarius wyposażona została także w bezpłatny Pakiet Travel World gwarantujący m.in. ubezpieczenie podróżne obejmujące zwrot kosztów leczenia, natychmiastową pomoc assistance i transport medyczny oraz ubezpieczenie NNW dla posiadacza karty i 2 osób towarzyszących mu w podróży.  Ponadto w ramach pakietu klient może też skorzystać z serwisu concierge oraz uzyskać pomoc w sytuacji opóźnienia bagażu lub odlotu, a także rabunku rzeczy osobistych.

Karta World MasterCard dostępna jest też w ofercie mBanku.  

Więcej na temat karty World MasterCard Aquarius 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.