Otwarcie rachunku w MultiBanku teraz w pełni on-line
Copy

Kopiuj tekst

Otwarcie rachunku w MultiBanku teraz w pełni on-line

Rachunek indywidualny w MultiBanku można już otworzyć w stu procentach zdalnie, bez konieczności podpisywania umowy w formie papierowej, odwiedzania placówki banku czy oczekiwania na kuriera. Rachunek uruchamiany jest w ciągu doby, a dane klienta potwierdzane są poprzez wykonanie przez niego przelewu z innego banku.  

Według badań TNS Pentor, 83 proc. zamożnych Polaków deklaruje korzystanie z bankowości internetowej. Logując się do serwisu transakcyjnego, 68 proc. z nich dokonuje przelewów, definiuje zlecenia stałe oraz sprawdza stan konta i historię transakcji. Internet, zarówno strona www banku, jak i portal transakcyjny, to dla nich także źródło podstawowych informacji o ofercie. Do placówki klienci zgłaszają się natomiast w celu uzyskania porady przed podjęciem ważnych decyzji finansowych oraz aby negocjować warunki kredytu czy lokaty. Informacje te potwierdzają obserwacje ekspertów MultiBanku.- Nasi zamożni klienci coraz aktywniej korzystają z bankowości internetowej, wykonując za jej pośrednictwem około 90 proc. podstawowych operacji związanych z obsługą rachunku. Od dziś logując się na stronę banku mogą też w pełni zdalnie otworzyć konto. W optymalnych warunkach proces aktywacji rachunku trwa 24 godziny - mówi Bartosz Sawicki, p.o. naczelnika Wydziału Klientów Zamożnych w MultiBanku.  – Dzięki temu klienci decyzję o uruchomieniu rachunku mogą podjąć i szybko zrealizować z dowolnego miejsca na ziemi, a do oddziału zgłosić się wtedy, gdy naprawdę będą potrzebowali wsparcia doradcy, np. chcąc  ustalić indywidualne  zasady współpracy – dodaje Sawicki.    Jak otworzyć konto?Aby uruchomić rachunek klient powinien wypełnić znajdujący się na stronie internetowej MultiBanku formularz o otwarcie MultiKonta Ja lub Aquarius (proces nie dotyczy rachunków wspólnych i firmowych). Następnie we wniosku powinien wybrać odpowiedni sposób podpisania umowy (potwierdzenie przelewem bankowym) i podać numer rachunku spoza grupy BRE Banku, z którego przelew zostanie wykonany. Po uzupełnieniu tej informacji oraz podaniu adresu e-mail, bank automatycznie, w ciągu kilku minut, wyśle na konto klienta numer rachunku w MultiBanku, na który powinien on wysłać zlecenie. Po pozytywnej weryfikacji przyjętego przez MultiBank przelewu, klient otrzyma wiadomość SMS z pakietem aktywacyjnym, dzięki któremu będzie mógł zalogować się po raz pierwszy na MultiKonto.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.