Im wyższa kwota, tym niższe oprocentowanie
Copy

Kopiuj tekst

Im wyższa kwota, tym niższe oprocentowanie

Od dziś klienci MultiBanku mogą skorzystać z promocyjnej oferty kredytu gotówkowego. Jego parametry uzależnione są od wnioskowanej kwoty kredytu. Im jest ona wyższa, tym klient może liczyć na niższe oprocentowanie. Promocja potrwa do 29 lutego br.

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie od 10 stycznia do 29 lutego br. zawnioskują w MultiBanku o kredyt gotówkowy na dowolny cel lub konsolidację swoich zobowiązań. Oprocentowanie kredytu uzależnione jest od wysokości wnioskowanej kwoty. Im wyższy kredyt, tym lepsze warunki cenowe zaproponuje bank. Na atrakcyjniejsze parametry kredytu mogą też liczyć aktywni klienci MultiBanku oraz osoby, które wykupią ubezpieczenie kredytu „Pakiet MultiBezpieczny”. Korzystając z promocji oprocentowanie kredytu może zostać obniżone nawet o 6 p.p.Promocja dostępna jest w banku już po raz drugi. Na podobnych zasadach klienci mogli z niej skorzystać w kwietniu i maju ubiegłego roku.- Również tym razem oferta skonstruowana została tak, by jej parametry były najbardziej atrakcyjne dla zamożnych klientów, stanowiących grupę docelową banku. Osoby te zazwyczaj decydując się na kredyt gotówkowy zaciągają zobowiązania o wartości powyżej 25 tys. zł. Dlatego na najniższe oprocentowanie mogą liczyć klienci, którzy zawnioskują o kredyt w wysokości 25-100 tys. zł – wyjaśnia Joanna Ostrowska, ekspert MultiBanku odpowiedzialny za wdrożenie promocji.   Wniosek o kredyt można złożyć za pośrednictwem strony informacyjnej i systemu transakcyjnego MultiBanku oraz w dowolnej placówce banku lub dzwoniąc na multilinię.

Ponadto w przypadku aktywnych klientów banku, posiadających „Ofertę dla Ciebie”, cały proces kredytowy, od złożenia wniosku do przelania pieniędzy na konto klienta, w optymalnych warunkach trwa 15 minut i odbywa się w 100 proc. on-line. W takiej sytuacji umowa kredytowa podpisywana jest za pomocą kodów SMS lub potwierdzana jest jednorazowymi hasłami.
Informacje dodatkowe:
Czas trwania promocji: 10 stycznia – 29 lutego 2012 r.
Kwota kredytu: od 3 do 100 tys. zł .
Okres kredytowania: od 6 do 60 miesięcy . 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.