Bank dla ludzi pracy!
Copy

Kopiuj tekst

Bank dla ludzi pracy!

Osoby uzyskujące regularne dochody mogą liczyć na zwolnienie z opłat za korzystanie z usług bankowych. 1 maja 2009, w siedmiu największych miastach Polski, odbędą się pierwszomajowe pochody promujące zwrot opłat za prowadzenie konta w MultiBanku.

W dobie zawirowań ekonomicznych, banki dostosowują ceny usług do realiów, w których aktualnie się znajdujemy. W MultiBanku konsekwentnie umożliwiamy Klientom otrzymanie zwrotu opłat za prowadzenie rachunku, jeżeli jest on zasilany wynagrodzeniem na odpowiednim poziomie. W ten sposób doceniamy zaufanie, jakim nas obdarzyli Klienci oraz budujemy z nimi trwałą, bo opartą na wzajemnych korzyściach relację – mówi Wojciech Bolanowski, Dyrektor Marketingu MultiBanku – W ramach działań promocyjnych, zorganizowaliśmy pochody, które odbędą się pierwszego maja w największych, polskich miastach. W konwencji obchodów święta pracy, poinformujemy, że pomimo podwyżek w bankowości, ludzie pracy mogą ich nie odczuć, a nawet płacić mniej - dodaje Bolanowski.

Informacje dodatkowe:

Akcja: „Pochód Pierwszomajowy z MultiBankiem”

Termin: 1 maja 2009

Czas trwania: 4 godziny

Lokalizacja: 7 miast

Gdańsk

Godziny Pochodu: 11.00 – 15.00

Planowana trasa:

Start od ulicy Długiej, przez Długi Targ (przejście przez most i powrót) do Długiego Pobrzeża, następnie Szeroką lub Świętego Ducha do Teatralnej, przez Targ Węglowy do Długiej.

Katowice

Godziny Pochodu: 11.00 – 15.00

Planowana trasa:

Przemarsz wokół Rynku, ulicą Pocztową do Młyńskiej, następnie Dworcową do Juliusza Słowackiego, następnie ulicą Stawową do 3 Maja i ponownie do Rynku.

Kraków

Godziny Pochodu: 11.00 – 15.00

Planowana trasa:

Start przy Barbakanie, przemarsz Plantami od Basztowej przez ulicę Świętej Gertrudy, do Bernardyńskiej, następnie Smoczą do Bulwaru Czerwieńskiego, następnie do ulicy Straszewskiego i Podwala do Basztowej.

Łódź

Godziny Pochodu: 14.00 – 18.00

Planowana trasa:

Start o godzinie 13.00  w Parku Staromiejskim od ulicy Ogrodowej, przejście Parkiem w stronę ulicy Podrzecznej, przejście do ulicy Zgierskiej, obejście Starego Rynku, powrót Nowomiejską do Placu Woności, następnie spacer Piotrkowską do Al. Piłsudskiego i z powrotem przejście ulicą Piotrkowską, do Placu Wolności i Nowomiejską do Ogrodowej i w stronę Parku Staromiejskiego.


Poznań

Godziny Pochodu: 11.00 – 15.00

Planowana trasa:

Stary Rynek oraz przyległe uliczki wokół Starego Rynku.


Warszawa

Godziny Pochodu: 11.00 – 15.00

Planowana trasa:

Od Kolumny Zygmunta, przez Plac Zamkowy, do ulicy Kanonia i Jezuickiej. Następnie ekipa okrąży Rynek Starego Miasta, potem Staromiejską w stronę Barbakanu i ulicą Podwale do Rycerskiej, następnie Piekarską do Piwnej i na Plac Zamkowy.
Wrocław

Godziny Pochodu: 11.00 – 15.00

Planowana trasa:

Przemarsz ulicą Grodzką od Garbar do ulicy Świętej Jadwigi, następnie Świętego Marcina na Ostrów Tumski, ulicami Plac Kościelny do Kanonia i Kapitulnej, z Kapitulnej z powrotem na Plac Kościelny i Mostem Tumskim do ulicy Świętej Jadwigi i dalej Piaskową do Placu Nowy Targ, Kotlarską do Odrzańskiej i Gordzkiej.

Opłaty za prowadzenie rachunków w MultiBanku i zasady zwrotu:

Rachunki standardowe:

- MultiKonto ja/my w taryfie Comfort: brak opłat

- MultiKonto ja/my w taryfie Active: 9,5 PLN
(opłata jest zwracana automatycznie, jeżeli średniomiesięczne wpływy na rachunek wynoszą min. 2 500 zł lub wartość ulokowanych środków w MultiBanku na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych oraz depozytowych, bezpośrednio powiązanych z MultiKontem wynosi minimum 20 000 zł)

Rachunki prestiżowe:

- MultiKonto Aquarius w taryfie Classic: 19,5 PLN  
(opłata jest zwracana automatycznie, jeżeli średniomiesięczne wpływy na rachunek wynoszą min. 8 000 zł lub wartość ulokowanych środków w MultiBanku na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych oraz depozytowych, bezpośrednio powiązanych z MultiKontem wynosi minimum 100 000 zł)

-MultiKonto Aquarius w taryfie Intensive: 49,5 PLN  
(opłata jest zwracana automatycznie, jeżeli średniomiesięczne wpływy na rachunek wynoszą min. 12 000 zł lub wartość ulokowanych środków w MultiBanku na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych oraz depozytowych, bezpośrednio powiązanych z MultiKontem wynosi minimum 200 000 zł)
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.