mBankowcy na podium
Copy

Kopiuj tekst

mBankowcy na podium

mEkipa zwyciężyła w międzynarodowej grze strategicznej Visa Challenge 2009.

W środę, 22 kwietnia br. odbył się ostatni etap strategicznej gry symulacyjnej VISA Challenge 2009. Zwycięzcą, ogłoszonym w piątek 24 kwietnia br. na zakończeniu międzynarodowej konferencji VISA Insights, została ekipa mBanku, w skład której wchodzili eksperci i specjaliści na co dzień zajmujący się systemem informatycznym (Tomasz Pabich - szef grupy), planowaniem i analizami (Maria Pabich), rozwojem kart kredytowych (Magdalena Majchrzak) oraz sprzedażą produktów w telefonicznym kanale dystrybucji (Sylwia Kulesza).

Zadaniem uczestników gry było stworzenie najbardziej dochodowych programów kart kredytowych - w praktyce oznaczało to, że zespoły podejmowały decyzje dotyczące oferty kart kredytowych na wirtualnym rynku tak, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Łącznie każdy zespół musiał podjąć ok. 300 strategicznych decyzji, wpływających na wynik oraz wirtualne otoczenie rynkowe.

Bardzo cieszymy się, że nasz zespół zwyciężył w rywalizacji. mBank od zawsze tworzyli ludzie ambitni, otwarci, chętnie podejmujący nowe wyzwania, dlatego też udział w grze został przyjęty w naszej organizacji z dużym entuzjazmem
- mówi Krzysztof Tworus, Dyrektor Sprzedaży mBanku.
Z VISA jednak zwycięża nie tylko nasza ekipa, ale także Klienci. Od niespełna miesiąca trwa wiosenna loteria VISA, a Klienci mBanku zarejestrowali w niej do tej pory najwięcej transakcji. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się konkurs mBanku mVISIONERZY, w ramach którego nagradzani są Klienci najczęściej płacący kartami - dodaje Krzysztof Tworus.    

Do udziału w grze, organizowanej co 2 lata, zaproszone zostały wszystkie banki i instytucje członkowskie VISA Europe (z terenu 29 krajów). Każda organizacja mogła zgłosić dowolną liczbę zespołów. Z mBanku w grze wzięło udział 5 ekip, a 3 z nich znalazły się w pierwszej 100. Z Polski pochodziło w sumie 69 zespołów. W tegorocznej edycji wzięło udział łącznie 560 zespołów z całej Europy.

Gra trwała od 12 stycznia do 25 marca 2009 r. i składała się z kilku rund. Eliminacje składały się z 5 etapów rozgrywanych przez internet. Każdy z nich odzwierciedlał jeden wirtualny rok działalności programu kart kredytowych Visa. Po pięciu etapach trzy najlepsze zespoły zostały zaproszone do finałowej rozgrywki na żywo w Berlinie, podczas Visa Insights - spotkania bankowców Visa Europe.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.