Globalne inwestycje z WIOF w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Globalne inwestycje z WIOF w mBanku

mBank udostępnił na platformie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych (SFI) kolejne subfundusze zarządzane przez World Investment Opportunites Funds SICAV (WIOF), rynków nieodkrytych i nierozwiniętych.

Na platformie SFI mBanku, od 23 kwietnia br. dostępne są parasolowe fundusze typu multimanager:
WIOF Pakistan Performance Fund,
WIOF Ukraine Performance Fund,
WIOF South-East Asia Performance Fund,
WIOF African Performance Fund,
WIOF China - India Performance Fund,
WIOF Middle East Performance Fund.

Minimalna kwota pierwszej i kolejnej wpłaty do subfunduszy to 1 000 PLN.

Dzięki subfunduszom Klienci mają dostęp do rynków na całym świecie i zarządzających z najlepszych lokalnych podmiotów o wieloletnim doświadczeniu w inwestowaniu środków pieniężnych. Tak zorganizowany proces zarządzania subfunduszami pozwala na wyszukiwanie najlepszych, nierozwiniętych a co za tym idzie „niewyprzedanych" jeszcze rynków, a następnie na dokonywanie zakupów po cenach realnych. Zaletą takiego rozwiązania jest także możliwość przenoszenia środków w ramach subfunduszy WIOF bez żadnych opłat za zamianę, a dodatkowo otwarcie swojego portfela na nowe spektrum inwestycji.  

mBank po raz kolejny rozszerza liczbę dostępnych funduszy za pośrednictwem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. W ten sposób Klienci mogą jeszcze lepiej zdywersyfikować swoje portfele inwestycyjne
- mówi Monika Chwiedziewicz, Manager ds. Produktów Inwestycyjnych w mBanku.
W czasie, gdy inwestorzy poszukują atrakcyjnych rynków, na których można zarabiać zaproponowaliśmy produkty oparte na wciąż młodych i świeżych inwestycjach rynków akcji. Proponujemy m.in. inwestowanie w takie rynki jak Bliski Wschód, Pakistan czy rynki Czarnego Lądu - dodaje Monika Chwiedziewicz.
 
World Investment Opportunities Funds SICAV („WIOF") jest rodziną 34 subfunduszy utworzonych w Luksemburgu i skierowanych do klientów w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. WIOF oferuje swoim klientom wiele korzyści. Jedna z nich to Multi-Management - proces selekcji, wykorzystujący zróżnicowany zakres rodzajów strategii i stylów zarządzania. Dla WIOF SICAV pracują najbardziej operatywni menedżerowie (firmy zarządzające aktywami) zarówno z Europy jak i Stanów Zjednoczonych.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych
to wygodne oraz efektywne narzędzie pozwalające lokować środki pieniężne w fundusze inwestycyjne. Poprzez połączenie usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili bezpłatnie dokonać zleceń nabycia, konwersji lub umorzenia jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.mBank udostępnił na platformie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych (SFI) kolejne subfundusze zarządzane przez World Investment Opportunites Funds SICAV (WIOF), rynków nieodkrytych i nierozwiniętych.Na platformie SFI mBanku, od 23 kwietnia br. dostępne są parasolowe fundusze typu multimanager:
  • WIOF Pakistan Performance Fund,


  • WIOF Ukraine Performance Fund,


  • WIOF South-East Asia Performance Fund, 


  • WIOF African Performance Fund, 


  • WIOF China - India Performance Fund,


  • WIOF Middle East Performance Fund.Minimalna kwota pierwszej i kolejnej wpłaty do subfunduszy to 1 000 PLN.Dzięki subfunduszom Klienci mają dostęp do rynków na całym świecie i zarządzających z najlepszych lokalnych podmiotów o wieloletnim doświadczeniu w inwestowaniu środków pieniężnych. Tak zorganizowany proces zarządzania subfunduszami pozwala na wyszukiwanie najlepszych, nierozwiniętych a co za tym idzie „niewyprzedanych" jeszcze rynków, a następnie na dokonywanie zakupów po cenach realnych. Zaletą takiego rozwiązania jest także możliwość przenoszenia środków w ramach subfunduszy WIOF bez żadnych opłat za zamianę, a dodatkowo otwarcie swojego portfela na nowe spektrum inwestycji.  
mBank po raz kolejny rozszerza liczbę dostępnych funduszy za pośrednictwem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. W ten sposób Klienci mogą jeszcze lepiej zdywersyfikować swoje portfele inwestycyjne

- mówi Monika Chwiedziewicz, Manager ds. Produktów Inwestycyjnych w mBanku.
W czasie, gdy inwestorzy poszukują atrakcyjnych rynków, na których można zarabiać zaproponowaliśmy produkty oparte na wciąż młodych i świeżych inwestycjach rynków akcji. Proponujemy m.in. inwestowanie w takie rynki jak Bliski Wschód, Pakistan czy rynki Czarnego Lądu

  - dodaje Monika Chwiedziewicz
.

  World Investment Opportunities Funds SICAV („WIOF") jest rodziną 34 subfunduszy utworzonych w Luksemburgu i skierowanych do klientów w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. WIOF oferuje swoim klientom wiele korzyści. Jedna z nich to Multi-Management - proces selekcji, wykorzystujący zróżnicowany zakres rodzajów strategii i stylów zarządzania. Dla WIOF SICAV pracują najbardziej operatywni menedżerowie (firmy zarządzające aktywami) zarówno z Europy jak i Stanów Zjednoczonych.
Supermarket Funduszy Inwestycyjnych

to wygodne oraz efektywne narzędzie pozwalające lokować środki pieniężne w fundusze inwestycyjne. Poprzez połączenie usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili bezpłatnie dokonać zleceń nabycia, konwersji lub umorzenia jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.


@118293" >
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.