Zmiany w kredycie gotówkowym
Copy

Kopiuj tekst

Zmiany w kredycie gotówkowym

mBank zmienił wysokość oprocentowania kredytu gotówkowego.

mBank podjął decyzję o podniesieniu minimalnego oprocentowania nowo udzielanych kredytów o 2,00 p.p. Zmiany dotyczą wszystkich wniosków składanych w mBanku od 24 kwietnia br. Aktualne stawki oprocentowania znajdują się w serwisie mBanku.

Kredyt gotówkowy zapewnia szybkie pozyskanie środków na indywidualne potrzeby lub spłatę innych kredytów, przy minimum formalności. Możliwa jest konsolidacja starych kredytów. Dostępne są raty równe lub malejące nawet na 84 miesiące. Decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 15 minut. Kredyt można uzyskać w Centrach Finansowych i mKioskach.

Przypominamy, że w mBanku po podpisaniu Ramowej Umowy Kredytowej Klienci zyskują możliwość uruchomienia kredytu na podstawie wniosku elektronicznego, bez wychodzenia z domu i dopełniania dodatkowych formalności.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. mBanku zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.