mBank lajt bezpłatnie przez komórkę
Copy

Kopiuj tekst

mBank lajt bezpłatnie przez komórkę

Strona www.mbank.pl dostępna jest w wersji „lajt”, przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, a  dzięki specjalnej promocji Klienci mBank mobile mogą korzystać z Internetu w komórce bezpłatnie.

Dla wszystkich użytkowników sieci mBank mobile przygotowano specjalną promocję „Internet za FREE”, czyli bezpłatny dostęp do internetu  przez telefon komórkowy. Dzięki usłudze można przesyłać i pobierać do 20 MB danych miesięcznie. Aktywacja usługi  jest całkowicie bezpłatna.

Aby skorzystać z pakietu „Internet za FREE” wystarczy raz na 30 dni aktywować usługę, wprowadzając na klawiaturze telefonu następujący kod *121*11*04# i nacisnąć zieloną słuchawkę. Usługa dostępna jest jedynie na kartach SIM mBank mobile, zarówno w taryfie mobile jak i MIX. Promocja trwa od 21 kwietnia br do 15 lipca br. Regulamin promocji
znajduje się na stronach serwisu mBanku.

Klienci mBanku to osoby aktywnie korzystające z nowinek technologicznych. Nie dziwi więc fakt że wiele z nich chce lub  korzysta z internetu za pomocą telefonów komórkowych.

Uwzględniając te oczekiwania zaproponowaliśmy możliwość bezpłatnego korzystania z sieci w każdym miejscu za pomocą naszego operatora mBank mobile. Idąc dalej aby zwiększyć wygodę korzystania  „odchudziliśmy” nasz serwis informacyjny i udostępniliśmy go w wersji dedykowanej dla użytkowników telefonów komórkowych oraz innych urządzeń mobilnych. Jest to niewątpliwie preludium do planowanych zmian w systemie transakcyjnym pod ich kątem – mówi Tomasz Lipiński, Naczelnik Wydziału Marketingu Internetowego i e-Commerce. Osoby, które uruchomią stronę mBanku w komórce zostaną automatycznie przekierowywane do „lżejszej” wersji serwisu – dodaje Tomasz Lipiński.

Na stronach mBank lajt dostępne są najważniejsze informacje o podstawowej ofercie mBanku, a także:
- aktualności
- wyszukiwarka bankomatów i wpłatomatów
- lokalizacje punktów sprzedaży mBanku: Centrów Finansowych i mKiosków

Dzięki stronie Klienci mogą również śledzić notowania giełdowe oraz funduszy inwestycyjnych, a także aktywnie korzystać z forum i blogu. Serwis dostępny jest pod adresem http://lajt.mbank.pl

mBank to otwarta platforma finansowa, która pozwala nowoczesnym i wymagającym Klientom w pełni zarządzać swoimi finansami. Oferta mBanku obejmuje rachunki i kredyty indywidualne oraz firmowe, Supermarket Funduszy Inwestycyjnych, usługę eMAKLER oraz ubezpieczenia. Dzięki mBank mobile unikalną zaletą mBanku jest połączenie usług finansowych i telekomunikacyjnych. Obecnie z usług mBanku korzysta ponad 2,1 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.