BRE Bank najlepszy w Polsce według magazynu Global Finance
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank najlepszy w Polsce według magazynu Global Finance

BRE Bank jest najlepszy w Polsce – ogłosił magazyn Global Finance. Bank uhonorowano w konkursie “Best Emerging Market Banks In CEE (Najlepsze Banki Rynków Wchodzących – Europa Środkowo-Wschodnia)”. Wcześniej, w listopadzie 2010 BRE otrzymał tytuł Najlepszego Korporacyjnego Banku Internetowego w Europie Środkowo-Wschodniej. W sumie BRE może pochwalić się już 6 wyróżnieniami Global Finance.

Nagroda dla „Najlepszego Banku w Polsce” została przyznana przez międzynarodowe jury, które oceniało banki prowadzące działalność na rynkach wschodzących. Brano pod uwagę m.in. wyniki finansowe, ofertę produktową, konkurencyjność cen oraz opinię klientów dotyczącą poziomu obsługi. Bardzo istotnym wyznacznikiem był również poziom innowacyjności produktów oferowanych przez bank.

- To kolejne prestiżowe wyróżnienie dla naszego banku. Rok 2010 był wyjątkowo dobry dla Grupy BRE. Skutecznie pozyskaliśmy nowych klientów korporacyjnych – w tej chwili obsługujemy ich ponad 13 tys., najwięcej w naszej 25-letniej historii. Staramy się robić wszystko, aby również nasi klienci uważali nas za najlepszy bank w Polsce – komentuje Przemysław Gdański, członek zarządu banku ds. bankowości korporacyjnej.

- Cieszymy się, że wraz ze wzrostem biznesu oraz jego efektywności utrzymujemy wysoką satysfakcję klientów i zdobywamy uznanie w oczach ekspertów. W 2010 roku marki detaliczne BRE Banku pozyskały 400 tys. nowych klientów i w efekcie z naszych usług w Polsce, Czechach oraz Słowacji korzysta już 3,7 mln osób. Intensywnie pracujemy nad rozwojem oferty i dołożymy starań, aby móc odbierać tak fantastyczne wyróżnienia w przyszłości – mówi Jarosław Mastalerz, członek zarządu banku ds. bankowości detalicznej.

Tegoroczna nagroda nie jest pierwszą, którą BRE otrzymuje w  prestiżowych konkursach organizowanych przez Global Finance . W listopadzie 2010 roku w konkursie  „World’s Best Internet Banks (Najlepsze Banki Internetowe Świata)” BRE Bank zwyciężył aż w  5 kategoriach, w tym najbardziej prestiżowej „Best Corporate/Institutional Internet Bank in CEE (Najlepszy Korporacyjny Bank Internetowy w Europie Środkowo-Wschodniej)” i „Best Corporate/Institutional Internet Bank in Poland (Najlepszy Korporacyjny Bank Internetowy w Polsce)”.

- Kryteriami branymi pod uwagę były m.in. zakres wykorzystania funkcji informatycznych oraz jakość obsługi klientów banku w Internecie. Cieszymy się, że międzynarodowe gremium doceniło innowacyjny charakter naszych usług – mówi Przemysław Gdańśki.

Drugi rok z rzędu, bank otrzymał tytuł „Best Integrated Corporate Bank Site (Najlepszy Zintegrowany Korporacyjny Portal Bankowy)”. Wyróżniono też bankowość detaliczną Grupy. mBank w Czechach uznano za „Best Consumer Internet Bank (Najlepszy Detaliczny Bank Internetowy)”, a obie marki detaliczne BRE Banku nagrodzono za ich serwisy internetowe („Best Integrated Consumer Bank Site”).

Magazyn Global Finance od osiemnastu lat przyznaje nagrody dla najlepszych banków działających na rynkach wschodzących, w tym również w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody przyznawane są na podstawie zebranych opinii i ocen analityków, wysokiej klasy menadżerów oraz doradców bankowych. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się we wrześniu tego roku w Waszyngtonie.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.