Niższe oprocentowanie i wycieczka w prezencie
Copy

Kopiuj tekst

Niższe oprocentowanie i wycieczka w prezencie

Z promocji mogą skorzystać nowi oraz obecni klienci banku, którzy do 31 maja br. złożą wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel lub konsolidację swoich zobowiązań. Oprocentowanie kredytu uzależnione jest od wysokości wnioskowanej kwoty. Im wyższa, tym niższe oprocentowanie nominalne otrzyma klient.

- Nasi klienci to osoby zamożne, które korzystając z kredytów gotówkowych przede wszystkim zainteresowane są pożyczkami o wartości powyżej 25 tys. zł. Dlatego konstruując promocję skupiliśmy się na uatrakcyjnieniu oferty dla kwot w przedziale 25-100 tys. zł, obniżając ich oprocentowanie nawet o 5 p.p. – mówi Grażyna Zawisza, wicedyrektor departamentu sprzedaży w MultiBanku.

Ponadto klienci, którzy skorzystają z promocyjnej oferty banku oraz w ciekawy sposób dokończą zdanie ""Moje wymarzone wakacje spędziłbym/spędziłabym..."" będą mogli wygrać 10 bonów turystycznych o wartości 10 tys. zł do wykorzystania w dowolnym biurze podróży.

Wniosek o kredyt gotówkowy na promocyjnych warunkach można złożyć w systemie transakcyjnym banku, za pośrednictwem multilinii oraz w dowolnej placówce MultiBanku. Aktywni klienci banku posiadający „Ofertę dla Ciebie” mogą z niego skorzystać on-line nawet w ciągu 15 minut.

Informacje dodatkowe:

Czas trwania promocji:
31 marca – 31 maja 2011 r.

Kwota kredytu:
od 3.000 PLN
do 100.000 PLN

Okres kredytowania:
6-84 m-cy
Kanały sprzedaży:
system transakcyjny, multilinia, odziały MultiBanku.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.