Umowa bez ram
Copy

Kopiuj tekst

Umowa bez ram

Aktywni klienci MultiBanku mogą już korzystać on-line z kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych zawierając umowy w trybie elektronicznym, bez konieczności wcześniejszego podpisywania umowy ramowej. 

Aktywni klienci MultiBanku po zalogowaniu do systemu transakcyjnego poznają kwotę, jaką bank może im pożyczyć w postaci: karty kredytowej, kredytu gotówkowego lub kredytu odnawialnego. Dotychczas Ci z nich, którzy mieli podpisaną z bankiem umowę ramową (Umowa o Świadczenie Usług Bankowych w MultiBanku) mogli sfinalizować otrzymanie kredytu za pośrednictwem systemu transakcyjnego. Dzięki temu np. kredyt gotówkowy w optymalnych warunkach dostępny był nawet w ciągu 15 minut.

Teraz bank zlikwidował ostatnią barieręw postaci konieczności wcześniejszego podpisania umowy ramowej. Stali klienci MultiBanku mogą więc otrzymać kredyt jeszcze sprawniej – mówi Hubert Pałgan, dyrektor departamentu sprzedaży MultiBanku.

- Wprowadzenie, w sierpniu 2010 r. specjalnej oferty kredytowej dla aktywnych klientów, pozwoliło nam na osiągnięcie blisko 100 proc. wzrostu średniomiesięcznej sprzedaży kredytów niehipotecznych. Liczymy, że kolejne uproszczenia, tj. zniesienie konieczności podpisywania umowy ramowej, przyczynią się do utrzymania tendencji wzrostowej -dodaje Pałgan
.
Kredyty udzielane za pośrednictwem internetu są równie bezpieczne, jak te oparte na standardowych umowach zawieranych w placówkach banku. Podstawowe zasady ich przyznania regulowane są przez obowiązujące w Polsce przepisy prawa.

Klient korzystający z opcji kredytu on-line ma takie same prawa jak osoby podpisujące „papierowe” umowy. Z wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym z treścią umów i regulaminów, może zapoznać się na stronie internetowej MultiBanku, w dowolnym momencie przed złożeniem wniosku kredytowego oraz w trakcie jego procesowania - wyjaśnia Pałgan.

Informacje dodatkowe:
Podpisane dotychczas umowy ramowe nadal pozostają w mocy. Zmodyfikowany regulamin w żaden sposób nie zaprzecza ich postanowieniom i w tym wypadku stanowi formę ich uzupełnienia.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.