Aktywny Portfel Funduszy na przyszłość w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Aktywny Portfel Funduszy na przyszłość w mBanku

"mBank wprowadza produkt pozwalający na regularne oszczędzanie w oparciu o Aktywny Portfel Funduszy. Jest on przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą systematycznie oszczędzać na dodatkową emeryturę lub inny cel.Aktywny Portfel Funduszy z regularną składką to produkt inwestycyjno-ochronny, przeznaczony dla osób chcących zapewnić sobie dodatkowe pieniądze na emeryturę, edukację dziecka czy inny, dowolny cel.mPortfel Aktywny Portfel Funduszy PLUS jest produktem regularnym o charakterze bezterminowym. Rekomendowany okres oszczędzania nie powinien być krótszy niż 10 lat. Wypłaty środków można dokonać w każdej chwili, rezygnacja z polisy przed upływem rekomendowanego upływu 10 lat wiąże się z naliczeniem opłaty.Częstotliwość wpłacania składek oraz ich wysokość deklaruje Klient, który może zdecydować o opłacaniu składki w trybie miesięcznym, kwartalnym, półrocznym i rocznym. Minimalna wysokość składki miesięcznej wynosi 400 zł. Ponadto, poza regularnymi składkami, Klient może dokonywać wpłat dodatkowych, powiększających całkowity kapitał, który także będzie zarządzany w ramach Aktywnego Portfela Funduszy.  Zgromadzone środki są inwestowane w fundusze, natomiast wybór odpowiedniej strategii inwestycyjnej należy do ekspertów BRE Wealth Management, którzy zarządzają Aktywnym Portfelem Funduszy. Działają oni zgodnie z zasadą
absolute return

, której celem jest utrzymywanie ryzyka inwestycyjnego na umiarkowanym poziomie, zakładającym maksymalizację zysków w okresie hossy oraz minimalizację strat w okresie giełdowej bessy.
Nasz nowy produkt przeznaczony jest dla osób, które potrzebują wsparcia w zakresie decyzji inwestycyjnych, a także dla tych, którzy nie mają czasu na monitorowanie sytuacji na giełdzie i podejmowanie decyzji o zmianie struktury inwestycji

- mówi
Monika Chwiedziewicz

, naczelnik wydziału produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych w mBanku.
Aktywny Portfel Funduszy to z kolei produkt znany Klientom banku już wcześniej. Do tej pory zakładał on jednorazową wpłatę w minimalnej wysokości 20 tys. zł, teraz zaś dostępny jest już także  przy zadeklarowaniu wpłaty od 400 zł miesięcznie. Na dodatkową atrakcyjność produktu wpływają jego historyczne rezultaty, wyższe niż wyniki indeksu WIG20, przy zachowaniu znacznie mniejszego poziomu ryzyka

– dodaje Chwiedziewicz.We współpracy z AXA Życie TU oraz BRE Ubezpieczenia powstał produkt, dzięki któremu  Klient  inwestując, może skorzystać z atutów ubezpieczenia, czyli braku podatku od zysków kapitałowych w przypadku transferów w ramach jednego rachunku polisy. Dodatkowo, produkt zwolniony jest z podatku od spadków i darowizn. 
Na czym polega inwestowanie z Aktywnym Portfelem Funduszy z regularną składką?


  • Klient przystępuje do umowy ubezpieczenia  na czas nieokreślony.


  • W każdym okresie może dokonać wypłaty wszystkich środków, jednak do 10. roku trwania polisy będzie naliczana opłata za rezygnację.


  • Ubezpieczony może uposażyć osoby, którym zostanie wypłacona całość zgromadzonych środków na wypadek śmierci Ubezpieczonego.


  • Klient dokonuje wpłaty regularnej składki w ustalonych terminach (w cyklach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych lub rocznych).


  • Minimalna składka: 400 zł miesięcznie.


  • W każdej chwili Klient może dokonać wpłaty dodatkowej w minimalnej wysokości 1 tys. zł, powiększającej całkowitą sumę aktywów Oszczędzającego.


  • Po 5. roku trwania ochrony ubezpieczeniowej, Ubezpieczony możne zawiesić opłacanie składek.


  • Zarządzaniem inwestycją zajmują się eksperci BRE Wealth Management. 

mBank


, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).


£0754"" >
"
Aktywny Portfel Funduszy z regularną składką to produkt inwestycyjno-ochronny, przeznaczony dla osób chcących zapewnić sobie dodatkowe pieniądze na emeryturę, edukację dziecka czy inny, dowolny cel.

mPortfel Aktywny Portfel Funduszy PLUS jest produktem regularnym o charakterze bezterminowym. Rekomendowany okres oszczędzania nie powinien być krótszy niż 10 lat. Wypłaty środków można dokonać w każdej chwili, rezygnacja z polisy przed upływem rekomendowanego upływu 10 lat wiąże się z naliczeniem opłaty.

Częstotliwość wpłacania składek oraz ich wysokość deklaruje Klient, który może zdecydować o opłacaniu składki w trybie miesięcznym, kwartalnym, półrocznym i rocznym. Minimalna wysokość składki miesięcznej wynosi 400 zł. Ponadto, poza regularnymi składkami, Klient może dokonywać wpłat dodatkowych, powiększających całkowity kapitał, który także będzie zarządzany w ramach Aktywnego Portfela Funduszy.  

Zgromadzone środki są inwestowane w fundusze, natomiast wybór odpowiedniej strategii inwestycyjnej należy do ekspertów BRE Wealth Management, którzy zarządzają Aktywnym Portfelem Funduszy. Działają oni zgodnie z zasadą
absolute return
, której celem jest utrzymywanie ryzyka inwestycyjnego na umiarkowanym poziomie, zakładającym maksymalizację zysków w okresie hossy oraz minimalizację strat w okresie giełdowej bessy.

Nasz nowy produkt przeznaczony jest dla osób, które potrzebują wsparcia w zakresie decyzji inwestycyjnych, a także dla tych, którzy nie mają czasu na monitorowanie sytuacji na giełdzie i podejmowanie decyzji o zmianie struktury inwestycji - mówi Monika Chwiedziewicz, naczelnik wydziału produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych w mBanku.
Aktywny Portfel Funduszy to z kolei produkt znany Klientom banku już wcześniej. Do tej pory zakładał on jednorazową wpłatę w minimalnej wysokości 20 tys. zł, teraz zaś dostępny jest już także  przy zadeklarowaniu wpłaty od 400 zł miesięcznie. Na dodatkową atrakcyjność produktu wpływają jego historyczne rezultaty, wyższe niż wyniki indeksu WIG20, przy zachowaniu znacznie mniejszego poziomu ryzyka – dodaje Chwiedziewicz.

We współpracy z AXA Życie TU oraz BRE Ubezpieczenia powstał produkt, dzięki któremu  Klient  inwestując, może skorzystać z atutów ubezpieczenia, czyli braku podatku od zysków kapitałowych w przypadku transferów w ramach jednego rachunku polisy. Dodatkowo, produkt zwolniony jest z podatku od spadków i darowizn.

Na czym polega inwestowanie z Aktywnym Portfelem Funduszy z regularną składką?

Klient przystępuje do umowy ubezpieczenia  na czas nieokreślony.

W każdym okresie może dokonać wypłaty wszystkich środków, jednak do 10. roku trwania polisy będzie naliczana opłata za rezygnację.

Ubezpieczony może uposażyć osoby, którym zostanie wypłacona całość zgromadzonych środków na wypadek śmierci Ubezpieczonego.

Klient dokonuje wpłaty regularnej składki w ustalonych terminach (w cyklach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych lub rocznych).

Minimalna składka: 400 zł miesięcznie.

W każdej chwili Klient może dokonać wpłaty dodatkowej w minimalnej wysokości 1 tys. zł, powiększającej całkowitą sumę aktywów Oszczędzającego.

Po 5. roku trwania ochrony ubezpieczeniowej, Ubezpieczony możne zawiesić opłacanie składek.

Zarządzaniem inwestycją zajmują się eksperci BRE Wealth Management.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.