mSZOP sprzedaje przez Facebooka
Copy

Kopiuj tekst

mSZOP sprzedaje przez Facebooka

Pasaż handlowy mBanku rozpoczął sprzedaż za pośrednictwem popularnego serwisu społecznościowego. To kolejna nowość dla Klientów robiących zakupy on-line.

W mSZOPie dostępne są produkty kilkudziesięciu wyselekcjonowanych sklepów internetowych, oferowane Klientom mBanku w specjalnych cenach. Aby zapłacić mniej, wystarczy dokonać płatności mTRANSFERem.

Już od dwóch lat mSZOP mBanku obecny jest na Facebooku, za pośrednictwem którego rozpoczął właśnie sprzedaż. Chcąc dokonać zakupów, będąc w serwisie społecznościowym, wystarczy skorzystać z nowej aplikacji, dostępnej na
stronie pasażu w serwisie społecznościowym
. Jest to bardzo proste: dostępne oferty Klient przegląda na stronach Facebooka, natomiast zakupy finalizuje w konkretnym sklepie. Przy płatności mTRANSFEREM, otrzymuje zniżkę.  

Zdecydowaliśmy się rozpocząć sprzedaż za pośrednictwem Facebooka ze względu na rosnące znaczenie serwisów społecznościowych w internecie. Przygotowując projekt, mieliśmy także na uwadze popularność strony mSZOP na Facebooku. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia ""polubiło"" ją 100 osób, co w naturalny sposób przekłada się także na wzrost liczby użytkowników mBankowego pasażu handlowego
– wyjaśniaAndrzej Chechliński, opiekun projektu mSZOP.

Jak znaleźć mBankowy Pasaż w Facebooku? Wystarczy wejść na profil mBanku i wybrać zakładkę Pasaż Handlowy lub bezpośrednio przejść na stronę mSZOPu.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.