17 lutego dzień otwarty dla studentów w BRE Banku
Copy

Kopiuj tekst

17 lutego dzień otwarty dla studentów w BRE Banku

BRE Bank organizuje 17 lutego dzień otwarty, podczas którego studenci będą mogli spotkać się z ekspertami i dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kluczowych obszarów biznesowych 3 największego banku w Polsce. Poznają także nowy Program Rozwoju Młodych Talentów oraz będą mieli szansę wziąć udział w rekrutacji na Ambasadora BRE Banku.

BRE każdego roku przyjmuje kilkuset praktykantów. Tym razem, z myślą o studentach i absolwentach uczelni wyższych po raz pierwszy organizujemy dzień otwarty  – mówi Artur Żurek, dyrektor BRE Banku ds. zarządzania kadrami. - Będzie to doskonała okazja na poznanie wszystkich obszarów biznesowych banku, zaprezentowanych bezpośrednio przez jego ekspertów. – dodaje.

Podczas dnia otwartego dużo uwagi poświęcone zostanie możliwościom rozwoju zawodowego w banku  oraz oczekiwaniom wobec poszukiwanych kandydatów. Uczestnicy dnia otwartego jako pierwsi zapoznają się z nowym programem rozwoju młodych talentów, dedykowanym studentom i absolwentom zainteresowanym zdobywaniem doświadczeń zawodowych nie tylko w jednostkach biznesowych banku, ale także w licznych jednostkach wsparcia, tj. zarządzanie ryzykiem, finanse, operacje i rozliczenia, IT, audyt, bezpieczeństwo, prawo, marketing czy HR.

Najbardziej aktywni uczestnicy spotkania, działający na co dzień w środowisku akademickim, zostaną zaproszeni do udziału w rekrutacji do programu ambasadorskiego, umożliwiającego zdobycie unikalnego doświadczenia podczas trwania studiów.

BRE Bank, jako firma odpowiedzialna społecznie, za pośrednictwem Fundacji BRE Banku podejmuje wiele inicjatyw mających na celu podnoszenie świadomości biznesowej wśród młodych ludzi. Jako mecenas Konkursu na Biznesplany Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, corocznie nagradza autorów najlepszych pomysłów na założenie własnej firmy. Dzięki współpracy z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości wspiera Program Stypendiów Pomostowych Fundacji oraz konkurs dla stypendystów. Program jest szansą dla młodzieży z mniejszych miejscowości na pokonanie bariery finansowej, która często uniemożliwia rozpoczęcie nauki w szkole wyższej.

W dniu otwartym wezmą udział osoby, które zostały wyłonione w rekrutacji zakończonej 13 lutego.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.