Mistrzostwa w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Mistrzostwa w MultiBanku

Lokata Inwestycyjna Mistrzowski Indeks to nowy produkt strukturyzowany dostępny w MultiBanku. Jego strategia zakłada umiarkowany wzrost cen kontraktów terminowych na WIG20. Subskrypcja potrwa do 2 lutego br.

-
Stawiamy na podwyższenie cen kontraktów terminowych na WIG20, ponieważ przy prognozowanym wzroście gospodarczym należy się spodziewać dalszego zwiększenia  zysków przedsiębiorstw, a co za tym idzie wzrostu wycen spółek z indeksu WIG20 -

wyjaśnia Magdalena Wójcik, ekspert Centrum Oszczędzania MultiBanku. –

Jednak ich wartość powinna rosnąć umiarkowanie, gdyż obecnie spółki te są już doszacowane (wskaźnik ceny zakupu do zysku wynosi obecnie ok. 15,5), co oznacza, że nie możemy liczyć na spektakularny dochód z ich sprzedaży – dodaje.

Zysk z Lokaty Inwestycyjnej Mistrzowski Indeks uzależniony jest od wartości aktywa bazowego, zanotowanej na dwa dni robocze przed zakończeniem inwestycji.

Oznacza to, że jeżeli w dniu 2 sierpnia 2012 r. jego wartość znajdzie się w przedziale 2800 - 3200 punktów, oprocentowanie lokaty wyniesie 10,2 proc. w skali roku (według danych rynkowych z dnia 17 stycznia 2011 r., ostatecznie wartość ta zostanie ustalona pierwszego dnia po zakończeniu subskrypcji, jednak nie będzie niższa niż 9,6 proc.). Natomiast jeżeli wartość aktywa znajdzie się w przedziale 2700 - 2800 lub 3200 - 3300 punktów, wówczas oprocentowanie lokaty wyniesie 3 proc. p.a. W pozostałych przypadkach inwestycja zakończy się zwrotem środków.

Lokatę Inwestycyjną Mistrzowski Indeks można sprawnie założyć za pośrednictwem internetu, multilinii oraz w dowolnym Centrum Usług Finansowych MultiBanku. Subskrypcja potrwa do 2 lutego br.

Informacje dodatkowe:

termin subskrypcji: 20.01.2011 - 02.02.2011

okres trwania inwestycji: 18 miesięcy

waluta inwestycji: PLN

minimalna kwota inwestycji: 5 000 PLN

instrument bazowy: kontrakt terminowy na indeks WIG20 (lub inny indeks go zastępujący opublikowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie SA) o najbliższym terminie wygaśnięcia
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.