Klienci mBanku wybiorą najlepszy projekt serwisu
Copy

Kopiuj tekst

Klienci mBanku wybiorą najlepszy projekt serwisu

Pierwszy etap konkursu,w ramach którego Klienci mBanku mogli zaprojektować wygląd serwisu transakcyjnego w internecie, został zakończony. Trwa głosowanie internautów, którzy wybiorą najlepszy projekt z dziesięciu, wybranych przez jury mBanku.

Trwa pierwszy w historii mBanku wspólny konkurs dla Klientów  w Polsce, Czechach i na Słowacji na najlepszy projekt graficzny serwisu transakcyjnego w internecie. W pierwszym etapie konkursu Klienci ze wszystkich trzech krajów nadesłali  kilkadziesiąt  prac, spośród których komisja złożona z ekspertów mBanku ostatecznie wybrała dziesięć najbardziej oryginalnych i spójnych z wizerunkiem marki.

Wyróżnione projekty, poza atrakcyjnym wyglądem, musiały również spełniać kryteria techniczne - tak, aby możliwe było wdrożenie ich do systemu bankowego. Uczestnicy mieli do wyboru dwie możliwości przygotowania projektów: mogli pracować na schematach zawartych w plikach CSS i HTML bądź na plikach graficznych w formacie PSD. Główną nagrodą w konkursie jest nowoczesny iPad WiFi 16 GB oraz możliwe wdrożenie zwycięskiego projektu do systemu bankowości internetowej mBanku .

Głosowanie na najlepszy projekt nowej szaty graficznej serwisu transakcyjnego mBanku potrwa do 31 stycznia br. Głosy można oddawać na stronie:
http://www.mbank.pl/konkurs/
.

Konkurs na nowy layout serwisu transakcyjnego jest kontynuacją rozpoczętego z okazji 10-lecia mBanku projektu personalizacji systemu bankowości internetowej, dzięki któremu Klienci uzyskali już m.in. możliwość wyboru pomiędzy dwiema szatami graficznymi serwisu transakcyjnego .

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, m.in. tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.