Noworoczna promocja w hipotece
Copy

Kopiuj tekst

Noworoczna promocja w hipotece

MultiBank wprowadził nowe stawki marż dla kredytów hipotecznych w PLN: od 1,1% oraz w EUR: od 1,5%, dostępnych w ramach oferty MultiPlan. Promocja potrwa do końca stycznia br. 

Oferta dostępna jest dla nowych i obecnych klientów banku, którzy zawnioskują do końca stycznia br. o kredyt hipoteczny w wysokości min. 80 100 PLN. Aby skorzystać z promocji klient powinien posiadać rachunek i kartę płatniczą MultiBanku, zobowiązać się do regularnego zasilania konta pensją, a także przystąpić do Ubezpieczenia Spłaty Rat Kredytu. W przypadku kredytów w PLN należy również dostarczyć do banku operat szacunkowy nieruchomości.

-W 2011 roku chcemy zwiększyć sprzedaż kredytów udzielanych w PLN i EUR. Noworoczna promocja to krok w kierunku uatrakcyjnienia naszej oferty dla obu tych walut. Liczymy, że spotka się ona z dużym zainteresowaniem klientów,  ze względu na konkurencyjny poziom marż – mówi Dominik Skrzycki, dyrektor biura kredytów hipotecznych bankowości detalicznej BRE Banku.

O kredyt hipoteczny wnioskować można w placówkach MultiBanku. Szczegółowych informacji na temat promocji udzielają także operatorzy multilinii. Ponadto regulamin oferty znaleźć można też na stronie internetowej MultiBanku, w zakładce Regulaminy/Produkty dla Ciebie/ Kredyty.  

Informacje dodatkowe:
- możliwość uzyskania kredytu do 110% LTV,
- kredyty w PLN udzielany jest również w ramach programu Rodzina na Swoim,
- maksymalny okres kredytowania: 40 lat,
- możliwe waluty kredytu: PLN, EUR, CHF, USD, GBP
- posiadacze kredytów hipotecznych w PLN mogą korzystać z mechanizmu bilansowania odsetek zgromadzonymi w banku oszczędnościami, co pozwala zmniejszyć koszt kredytu
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.