Z Nowym Rokiem tańsze kredyty hipoteczne w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Z Nowym Rokiem tańsze kredyty hipoteczne w mBanku

Noworoczne plany związane z zakupem mieszkania warto zrealizować już w styczniu. Klientom zainteresowanym zakupem własnego ""M"", mBank oferuje tańsze kredyty hipoteczne w złotych i euro.

W ramach promocji, marże mPLANÓW hipotecznych w styczniu 2011 r. zostały ponownie obniżone.  Aktualnie w ofercie promocyjnej proponowane są kredyty w złotych (marża od 1,1 proc.) i euro (marża od 1,5 proc.).

Warunki dostępne są dla Klientów, którzy wybierając kredyt hipoteczny w mBanku, zdecydują się również aktywnie korzystać z jego usług, tj.: przelewać wynagrodzenie na bezpłatne eKONTO lub utrzymywać obroty na mBIZNES koncie; płacić kartą debetową lub kredytową; wykupić ubezpieczenie na życie. W przypadku kredytów w złotych należy również dostarczyć do banku operat szacunkowy nieruchomości.

W 2011 roku chcemy zwiększyć nasz udział w ogólnej sprzedaży kredytów udzielanych w PLN i EUR. Noworoczna promocja to krok w kierunku uatrakcyjnienia naszej oferty dla obu tych walut. Liczymy, że spotka się ona z dużym zainteresowaniem klientów ze względu na konkurencyjny poziom marż – mówi Dominik Skrzycki, dyrektor biura kredytów hipotecznych bankowości detalicznej BRE Banku.

Kredyty hipoteczne mBanku oferowane są pod nazwą mPLAN hipoteczny. Wybierając ofertę dla siebie, można skorzystać z kredytu do 110 proc. wartości nieruchomości, rozłożonego nawet na 40 lat spłaty. Dodatkowo, kredyty w złotych dostępne są w ramach rządowego programu Rodzina na Swoim. Posiadacze kredytów w polskiej walucie mogą również skorzystać z mechanizmu bilansowania odsetek zgromadzonymi w banku oszczędnościami, co pozwala zmniejszyć koszty kredytu.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, m.in. tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.)
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.