Ochrona zdrowia z pakietem medycznym mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Ochrona zdrowia z pakietem medycznym mBanku

mBank wprowadza nowy produkt ubezpieczeniowy dostępny on-line, Pakiety Medyczne Zdrowie 24h. Dzięki nim Klienci mogą korzystać z profesjonalnej opieki medycznej w sieci ponad 700 placówek w całej Polsce. 

mBank wprowadza nowy produkt ubezpieczeniowy dostępny on-line, Pakiety Medyczne Zdrowie 24h. Dzięki nim Klienci mogą korzystać z profesjonalnej opieki medycznej w sieci ponad 700 placówek w całej Polsce.

Pakiety medyczne w mBanku są atrakcyjnym uzupełnieniem wobec oferty publicznej służby zdrowia. Dzięki nim można w wygodny i szybki sposób otrzymać pomoc medyczną, bez konieczności długiego oczekiwania na wizytę u lekarza. Wprowadzenie pakietów medycznych w mBanku jest konsekwencją rosnącego zainteresowania Klientów możliwością zakupu polis ubezpieczeniowych w kanale direct, co potwierdza blisko 30-procentowy wzrost sprzedaży oferowanych dotychczas produktów ubezpieczeniowych, zanotowany w ubiegłym kwartale.

Popularność, jaką cieszą się proponowane przez nas do tej pory produkty ubezpieczeniowe, zachęciły nas do poszerzenia oferty – mówi Piotr Puchalski, szef obszaru ubezpieczeń w mBanku.
Nasza oferta stanowi alternatywę w stosunku do tradycyjnych ubezpieczeń, ponieważ jest prosta i wygodna w obsłudze. Do ubezpieczenia można przystąpić on-line, a comiesięczne składki pobierane są automatycznie z rachunku, więc nie trzeba o nich pamiętać – dodaje Puchalski.

Ubezpieczenia medyczne dostępne są w dwóch wariantach, różniących się zakresem oraz ilością gwarantowanych świadczeń medycznych. Klienci mogą również zdecydować się na wybór pakietu indywidualnego lub rodzinnego w wariancie komfortowym lub maksymalnym. Szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem dla Klientów mających większe rodziny, wyróżniającym ubezpieczenie medyczne w mBanku, jest pakiet rodzinny, który ma stałą cenę bez względu na liczbę osób objętych ubezpieczeniem.

Pakiet Medyczny Zdrowie 24 h powstał przy współpracy z BRE Ubezpieczenia i Allianz, jest oferowany do bezpłatnego eKONTA. W jego ramach ubezpieczony zyskuje nielimitowany dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu w blisko 700 placówkach medycznych w całej Polsce, nielimitowany dostęp do konsultacji lekarskich w ramach wybranego wariantu ubezpieczenia (warianty różnią się ilością lekarzy specjalistów: 13 w wersji podstawowej i 29 w rozszerzonej) oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych (ok. 130 w wariancie podstawowym, 270 w rozszerzonym).

Klienci mBanku mają do dyspozycji także całodobową infolinię, której wykwalifikowany personel medyczny - poza umawianiem wizyt lekarskich - udziela także doraźnych porad medycznych. Posiadacze pakietów medycznych mają zagwarantowany dostęp do lekarza pierwszego kontaktu w ciągu 24 godzin oraz do lekarza specjalisty w ciągu maksymalnie 5 dni. Ubezpieczenie uwzględnia również zabiegi ambulatoryjne, szczepienia przeciw grypie, prowadzenie ciąży oraz nielimitowane (w wariancie maksymalnym) wizyty domowe.

Cennik oferty:

WARIANT KOMFORTOWY
Pakiet indywidualny 69 zł
Pakiet rodzinny 159 zł

WARIANT MAKSYMALNY
Pakiet indywidualny 99 zł
Pakiet rodzinny  239 zł

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W grudniu 2010 r. otrzymał tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator. Z kolei w ostatniej edycji rankingu konsumenckiego „Jakość Obsługi” (wrzesień 2010 r.) zdobył przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010”. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier” w lutym 2010 r., to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

BRE Ubezpieczenia
specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych programów bancassurance dla sektora finansowego.

Wykorzystując silne strony partnerów, tworzy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające Klientom zakup szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych w prosty i przejrzysty sposób, zarówno w modelu tradycyjnym (placówki partnera) jak i za pośrednictwem zdalnych kanałów obsługi (model direct).

BRE Ubezpieczenia jest współtwórcą platform internetowych SUPERMARKETU Ubezpieczeń Samochodowych w mBanku oraz Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych w MultiBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.