Pakiety medyczne w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Pakiety medyczne w MultiBanku

Posiadacze kont osobistych MultiBanku mogą skorzystać z pakietów ubezpieczeniowych, gwarantujących m.in. dostęp do ponad 700 prywatnych placówek medycznych, wizyt u specjalistów bez skierowania oraz szerokiego zakresu badań ambulatoryjnych.

Pakiety medyczne oferowane przez bank dostępne są w wersjach: indywidualnej i rodzinnej oraz wariantach: komfortowym i maksymalnym. Różnią się one zakresem  dostępnych w pakiecie usług m.in. ilością lekarzy specjalistów (13 w wersji podstawowej i 29 w rozszerzonej) oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych (130 w wariancie podstawowym, 270 w rozszerzonym), a także liczbą osób objętych ubezpieczeniem.

-  Na szczególną uwagę, w ramach oferowanych przez bank ubezpieczeń medycznych, zasługuje wersja rodzinna.   W odróżnieniu od ofert obecnych na rynku, cena za pakiet rodzinny nie ulega zmianie niezależnie od liczby osób objętych ubezpieczeniem. To rozwiązanie szczególnie atrakcyjne dla klientów, którzy posiadają bardziej liczną rodzinę
 
– wyjaśnia Tomasz Raczyński, naczelnik wydziału produktów ubezpieczeniowych MultiBanku.

Ponadto,  zakres pakietów medycznych MultiBanku gwarantuje dostęp do internisty maksymalnie w ciągu 24 godzin oraz lekarza specjalisty w ciągu maksymalnie 5 dni. W ramach oferty umawianie na wizyty odbywa się 24 godziny na dobę za pośrednictwem specjalnie dedykowanej dla klientów MultiBanku infolinii. Jej pracownicy zapewniają również fachowe porady w kwestii wyboru odpowiedniego specjalisty oraz doraźne konsultacje medyczne.

- Wszyscy pracownicy telefonicznego centrum rezerwacji to specjaliści z wykształceniem medycznym, nadal praktykujący w zawodzie. Na infolinii dyżurują m.in. wykwalifikowane pielęgniarki i ratownicy medyczni – mówi Raczyński.

Wyróżnikiem oferty jest także nielimitowany dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu. W wersji maksymalnej  także wizyty domowe nie podlegają żadnym ograniczeniom. Zakres pakietu uwzględnia również szczepienia przeciwko grypie, prowadzenie ciąży niezależnie od stanu jej zaawansowania oraz zabiegi ambulatoryjne (w tym chirurgiczne np. szycie rany czy zdejmowanie szwów) w jednej z ponad 700 placówek medycznych w całym kraju.

- Ponadto, jeżeli w danym momencie nie będzie możliwe zapewnienie usługi w placówce objętej pakietem klient może z niej skorzystać u dowolnego lekarza i otrzymać refundację kosztów (zgodnie z ustalonymi limitami) – dodaje Tomasz Raczyński.

Ubezpieczenia medyczne dostępne są dla wszystkich posiadaczy rachunków indywidualnych MultiBanku. Właściciele MultiKont mogą je sprawnie zamówić za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego, pod numerem multilinii oraz w placówkach banku. Następnie miesięczne składki automatycznie pobierane są bezpośrednio z rachunku posiadacza abonamentu.  

Informacje dodatkowe:

Cena:

PAKIET KOMFORTOWY
Indywidualny 69 / 59* zł
 Rodzinny 159 / 149* zł

PAKIET MAKSYMALNY
Indywidualny 99 / 89* zł
Rodzinny  239 / 219* zł

* - cena dla klientów Aquarius Intensive

Ubezpieczenie zapewnia:

Dostęp do ponad 700 placówek w całej Polsce

Całodobową ogólnopolską rezerwacje terminów wizyt lekarskich, badań i innych świadczeń dostępnych w ramach umowy ubezpieczenia;

24-godzinną informację o usługach i świadczeniach  zdrowotnych dostępnych w ramach umowy ubezpieczenia

Nielimitowany dostęp do konsultacji lekarskich dostępnych w ramach wybranego wariantu ubezpieczenia

Nielimitowany dostęp lekarzy podstawowej opieki medycznej

Nielimitowany dostęp lekarzy specjalistów

Gwarancję dostępności usług lekarza internisty w ciągu 24 h i lekarzy specjalistów do 5 dni roboczych

Wizyty domowe

Diagnostykę laboratoryjną

Badania biochemiczne, hematologiczne, immunologiczne  i szereg innych

Prowadzenie ciąży niezależnie od stanu jej zaawansowania

Szczepienie przeciwko grypie
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.