Lokata Inwestycyjna Indeks Zysków
Copy

Kopiuj tekst

Lokata Inwestycyjna Indeks Zysków

Inwestorzy, którzy chcą sprawnie wykorzystać poprawę koniunktury bez ryzyka utraty kapitału mogą wybrać nową ofertę MultiBanku – lokatę inwestycyjną bazującą na WIG20. Subskrypcja potrwa do 22 lutego 2010 r.

Przyjęta strategia zakłada umiarkowany wzrost WIG20 w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Wysokość oprocentowania będzie zależeć od ostatecznej wartości aktywa bazowego.  

- Polska jako, jeden z niewielu krajów, odnotowała w 2009 r. dodatnie tempo wzrostu PKB na poziomie ok. 1,7% rok do roku. Prognozy na najbliższe 12 miesięcy są jeszcze bardziej optymistyczne, dlatego zakładamy, że na zakończenie inwestycji wartość indeksu WIG20 znajdzie się w przedziale 2400 – 3000 punktów. – mówi Magdalena Wójcik, odpowiedzialna za produkty strukturyzowane w MultiBanku

Korekta trendu wzrostowego, którą obserwujemy od początku lutego powoduje, że przekroczenie górnej granicy wydaje się mało prawdopodobne. Jednak, w kontekście pozytywnych danych płynących z gospodarki, atrakcyjność inwestycyjna naszego kraju wzrasta i powinna wpływać pozytywnie na zachowanie naszych indeksów w przyszłości. – dodaje.

Wartość aktywa bazowego zostanie zmierzona na dwa dni przed końcem inwestycji (w dniu 21.02.2011 r.). Jeżeli indeks WIG20 znajdzie się w przedziale 2500 - 2900 punktów, oprocentowanie lokaty wyniesie 13% (według danych rynkowych z dnia 09.02.2010). Ostateczna wysokość oprocentowania zostanie ustalona w dniu 23.02.2010 i będzie nie niższa niż 11,50%. Jeśli wartość aktywa bazowego znajdzie się w przedziale 2400 - 2500 lub 2900 - 3000 punktów, wówczas oprocentowanie lokaty wyniesie 3%.

W pozostałych przypadkach produkt daje 100% ochronę zainwestowanego kapitału na zakończenie inwestycji.

Szczegółowe informacje o lokacie
Informacje dodatkowe:
Termin subskrypcji: 11.02. – 22.02.2010 r.
Okres trwania inwestycji: 23.02.2010 – 23.02.2011 r. (12 miesięcy)
Waluta inwestycji: PLN
Minimalna kwota inwestycji: 3 000 PLN
Instrument bazowy: Kontrakt terminowy na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia
Wniosek o lokatę można złożyć:
- przez Internet,
- w Centrum Usług Finansowych MultiBanku,
- na multilinii.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.