Kredyt na świąteczne wydatki
Copy

Kopiuj tekst

Kredyt na świąteczne wydatki

Klienci MultiBanku mogą skorzystać z promocyjnej oferty bezprowizyjnego kredytu gotówkowego oraz kredytu odnawialnego, z niższym nawet o 7 p.p. oprocentowaniem.  

Klientom, którzy w okresie świątecznym zdecydują się skorzystać z kredytu odnawialnego lub gotówkowego, MultiBank zaproponuje specjalne warunki jego udzielenia.

W przypadku kredytu odnawialnego promocja obowiązuje do 31 stycznia 2011 r. i dotyczy wysokości oprocentowania kredytu w pierwszym roku od jego uruchomienia.

- Dla klientów posiadających rachunek Aquarius oprocentowanie będzie niższe od dotychczasowego o blisko 7 p.p. i wyniesie 6,99 proc., a dla właścicieli standardowych rachunków obniżone zostanie o ok. 6 p.p. (obecnie 8,99 proc. – wcześniej 14,75 proc.) – mówi Sebastian Wasiak, menadżer wydziału kredytów niehipotecznych MultiBanku.
   
Natomiast klienci zainteresowani pożyczką mogą ją uzyskać bezprowizyjnie, dzięki wykupieniu do niej ubezpieczenia.

- Osoby, które do 24 grudnia br. zawnioskują o kredyt gotówkowy wraz z ubezpieczeniem „Pakiet MultiBezpieczny”, nie zapłacą prowizji od jego udzielenia. Co więcej zakup polisy gwarantuje też niższe o 1,5 p.p. oprocentowanie kredytu – mówi Sebastian Wasiak. – W rzeczywistości oznacza to, że klient dostaje kredyt z ubezpieczeniem w cenie niższej od standardowej pożyczki bez polisy – dodaje Wasiak.

Kredyt na preferencyjnych warunkach dostępny jest dla wszystkich nowych oraz obecnych klientów banku (promocja nie dotyczy jedynie podwyższeń limitu uruchomionego już kredytu odnawialnego). Wnioskować o niego można za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego, multilinii oraz w dowolnej placówce MultiBanku. Natomiast osoby posiadające wystawione w serwisie transakcyjnym limity kredytowe (w ramach „Oferty dla Ciebie”), mogą je sprawnie uruchomić wypełniając krótki wniosek on-line. W optymalnych warunkach pieniądze z pożyczki przelane zostaną na rachunek klienta nawet w ciągu 15 minut, a kredyt odnawialny uruchomiony zostanie w ciągu jednego dnia roboczego.

Informacje dodatkowe:

Kredyt odnawialny
daje możliwość swobodnego dysponowania pieniędzmi przyznanymi przez bank, bez konieczności podawania celu na jaki są przeznaczone. Uruchamiając go klient może sam zadecydować kiedy i w jakiej kwocie z niego skorzysta. Otrzymane pieniądze zawsze dostępne są na koncie, powiększając w ten sposób saldo rachunku klienta. Ponadto każdy wpływ na konto zmniejsza wysokość zadłużenia i pozwala na ponowne dysponowanie środkami. Co więcej bank nalicza odsetki jedynie od kwoty wykorzystanej w danym miesiącu.

Preferencyjne warunki kredytu odnawialnego:

Przykładowa symulacja kredytu gotówkowego dla właścicieli MultiKonta Ja, My, Jestem:

1. OFERTA STANDARDOWA (bez ubezpieczenia): 5 tys. na 12 m-cy,
prowizja 3%
, oprocentowanie 15,25%
RATA: 465,44 PLN
, całkowita kwota do spłaty: 5585,26 PLN

2. OFERTA PROMOCYJNA (z ubezpieczeniem): 5 tys. na 12 m-cy,
prowizja 0%
, oprocentowanie 13,75%,
RATA: 458,03 PLN
, całkowita kwota do spłaty: 5496,38 PLN

Warunki kredytu gotówkowego z ubezpieczeniem „Pakiet MultiBezpieczny”:


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.