Banki centralne w zarządzaniu kryzysem finansowym – strategie wyjścia
Copy

Kopiuj tekst

Banki centralne w zarządzaniu kryzysem finansowym – strategie wyjścia

25 listopada o godzinie 15.00 odbędzie się kolejne seminarium w ramach wspólnego cyklu przygotowywanego przez BRE Bank oraz Centrum Analiz Społeczno Ekonomicznych. Tematem spotkania będzie rola banków centralnych w zarządzaniu kryzysem finansowym. W dyskusji panelowej udział weźmie Andrzej Rzońca, członek Rady Polityki Pieniężnej oraz Dobiesław Tymoczko z Narodowego Banku Polskiego.

Przebieg seminarium, które odbędzie się w centrali BRE przy ul. Senatorskiej 18 w Warszawie, można będzie śledzić za pośrednictwem transmisji on-line dostępnej na stronie internetowej portalu Bankier.pl  pod adresem:
http://bankier.tv/live/brecase/

BRE Bank od wielu lat współpracuje z Fundacją Naukową CASE (Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych) współorganizując cykliczne seminaria oraz wydając towarzyszące seminariom publikacje - Zeszyty BRE Bank - CASE. Seminaria i zeszyty koncentrują się na kluczowych zagadnieniach sektora finansowego, finansów publicznych, unii monetarnej i innych bieżących, ważnych zagadnieniach polityki gospodarczej w Polsce i na świecie. Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami dostępnymi na stronach BRE Banku i Fundacji CASE.

CASE jest międzynarodowym, niezależnym centrum badawczym i doradczym, prowadzącym działalność non-profit w zakresie transformacji w Europie Środkowej i Wschodniej, na Zakaukaziu i w Azji Środkowej, integracji europejskiej oraz gospodarki światowej.

Seminarium zatytułowane „Banki centralne w zarządzaniu kryzysem finansowym – strategie wyjścia” będzie już 111 spotkaniem z cyklu prowadzonego przez BRE Bank i CASE.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.