Z kartą MultiBanku na zakupy dla zakochanych
Copy

Kopiuj tekst

Z kartą MultiBanku na zakupy dla zakochanych

Za walentynkowe zakupy lepiej płacić kartą kredytową, niż gotówką. Do 14 lutego 2010 r. Klienci MultiBanku mogą korzystać ze specjalnych zniżek u wybranych partnerów programu rabatowego.  

- Okazje takie jak św. zakochanych to dobry moment, by przypomnieć klientom, że zakupy kartą kredytową mogą być tańsze i bardziej opłacalne niż te sfinansowane zwykłą kartą płatniczą lub gotówką. – mówi Grażyna Zawisza, Naczelnik Wydziału Kart Płatniczych w MultiBanku –

Przykładowo, nasi klienci uzyskają dodatkowe zniżki, jeśli planują podarować ukochanej osobie bukiet kwiatów, słodycze, perfumy, biżuterię lub drobny upominek w postaci eleganckich dodatków do ubrań oraz  akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Partnerami w programie rabatowym są również sieci kin, restauracje, ośrodki odnowy biologicznej czy biura podróży. Posiadacze kart prestiżowych mogą skorzystać dodatkowo z usług serwisu concierge, który sprawnie zorganizuje romantyczne spotkanie we dwoje w  dowolnie wybranym miejscu i czasie. – dodaje.

Oprócz tradycyjnego prezentu posiadacze kart kredytowych mogą również podarować ukochanej osobie kartę dodatkową. Taki prezent umożliwi obdarowanemu korzystanie z limitu właściciela karty.  

Informacje dodatkowe:
Rabaty na walentynkowe prezenty
Program rabatowy dla posiadaczy kart kredytowych MultiBanku


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.