Skuteczni drwale mBanku znów w akcji
Copy

Kopiuj tekst

Skuteczni drwale mBanku znów w akcji

"Znani już szerszej publiczności drwale z kampanii Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mBanku będą znów „rąbać” wysokie ceny ubezpieczeń u konkurencji.


Rusza kolejna kampania

 
marketingowa związana z ofertą

 
polis OC i AC w mBanku. O skuteczności poprzednich akcji świadczą wyniki sprzedażowe ubezpieczeń komunikacyjnych w mBanku. 

 Kampania promująca Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych  jest elementem jesiennej ofensywy reklamowej mBanku. Spoty z drwalami można obejrzeć w kanałach ogólnych i  tematycznych, towarzyszyć im będą także działania ambientowe  realizowane na wybranych parkingach zlokalizowanych przy galeriach handlowych. W tworzeniu kampanii udział brała agencja Ambasada Brand Communication oraz Dom Mediowy MPG.
Poprzednia kampania zainteresowała

 
wielu Klientów, którzy w jej trakcie dwa razy częściej

 
dokonywali

 
obliczenia składki OC/AC w mBanku

 
. Ponieważ klienci nie kupują ubezpieczeń pod wpływem impulsu, to efekty wzmożonego zainteresowania są widoczne w kolejnych tygodniach po zakończeniu kampanii

  – podsumowuje kampanię
Piotr Jakubowski,

naczelnik wydziału reklamy i zarządzania marką w mBanku. 
Efektem poprzedniej kampanii jest ponad 


30-


 


procentowy wzrost


sprzedaży polis oraz dwukrotnie większa liczba internautów, którzy odwiedzili strony poświęcone ofercie

- dodaje Jakubowski.Promocja ubezpieczeń komunikacyjnych tworzonych we współpracy z BRE Ubezpieczenia, jest również elementem obchodów 10-lecia pierwszego internetowego banku w Polsce. Aktywni Klienci  banku mogą otrzymać Certyfikat Gwarancji Najniższej Ceny OC/AC, który upoważnia do zwrotu różnicy cenowej między zakupioną w mBanku polisą a tańszą ofertą innego ubezpieczyciela. Gwarancje Certyfikatu obowiązują do 30 maja 2011 r. natomiast Klienci posiadający aktywną „Ofertę dla Ciebie” mogą o niego zawnioskować do 15 grudnia br.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych


mBanku, tworzony we współpracy z
BRE Ubezpieczenia

, oferuje Klientom wygodne porównanie i zakup on-line polis OC i AC. W ramach usługi dostępne są produkty: HDI Asekuracja, Benefia (część Vienna Insurance Group) oraz mDirect (oferowane przez BRE Ubezpieczenia TUiR SA). W lutym 2009 r. produkt został doceniony w ramach programu „Najwyższa jakość"" i utytułowany mianem „Produktu roku"".

mBank

,

będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W najnowszej edycji rankingu konsumenckiego „Jakość Obsługi” (wrzesień 2010 r.) otrzymał przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010”. W grudniu 2009 r. w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi” „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został także ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier” w lutym 2010 r., to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.
mBank – od 10. lat na polskiej scenie bankowej.


£172787"" >
"
Kampania promująca Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych  jest elementem jesiennej ofensywy reklamowej mBanku. Spoty z drwalami można obejrzeć w kanałach ogólnych i  tematycznych, towarzyszyć im będą także działania ambientowe  realizowane na wybranych parkingach zlokalizowanych przy galeriach handlowych. W tworzeniu kampanii udział brała agencja Ambasada Brand Communication oraz Dom Mediowy MPG.

Poprzednia kampania zainteresowała wielu Klientów, którzy w jej trakcie dwa razy częściej dokonywali obliczenia składki OC/AC w mBanku
 
. Ponieważ klienci nie kupują ubezpieczeń pod wpływem impulsu, to efekty wzmożonego zainteresowania są widoczne w kolejnych tygodniach po zakończeniu kampanii – podsumowuje kampanię Piotr Jakubowski, naczelnik wydziału reklamy i zarządzania marką w mBanku. Efektem poprzedniej kampanii jest ponad 30- procentowy wzrost sprzedaży polis oraz dwukrotnie większa liczba internautów, którzy odwiedzili strony poświęcone ofercie - dodaje Jakubowski.

Promocja ubezpieczeń komunikacyjnych tworzonych we współpracy z BRE Ubezpieczenia, jest również elementem obchodów 10-lecia pierwszego internetowego banku w Polsce. Aktywni Klienci  banku mogą otrzymać Certyfikat Gwarancji Najniższej Ceny OC/AC, który upoważnia do zwrotu różnicy cenowej między zakupioną w mBanku polisą a tańszą ofertą innego ubezpieczyciela. Gwarancje Certyfikatu obowiązują do 30 maja 2011 r. natomiast Klienci posiadający aktywną „Ofertę dla Ciebie” mogą o niego zawnioskować do 15 grudnia br.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych

mBanku, tworzony we współpracy z BRE Ubezpieczenia, oferuje Klientom wygodne porównanie i zakup on-line polis OC i AC. W ramach usługi dostępne są produkty: HDI Asekuracja, Benefia (część Vienna Insurance Group) oraz mDirect (oferowane przez BRE Ubezpieczenia TUiR SA). W lutym 2009 r. produkt został doceniony w ramach programu „Najwyższa jakość"" i utytułowany mianem „Produktu roku"".

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W najnowszej edycji rankingu konsumenckiego „Jakość Obsługi” (wrzesień 2010 r.) otrzymał przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010”. W grudniu 2009 r. w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi” „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został także ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier” w lutym 2010 r., to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.


mBank – od 10. lat na polskiej scenie bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.