W mBanku pod hipotekę pożyczysz do 110 proc.
Copy

Kopiuj tekst

W mBanku pod hipotekę pożyczysz do 110 proc.

Do oferty mBanku powracają kredyty hipoteczne w wysokości do 110 proc. wartości nieruchomości.

Możliwość skorzystania z kredytu w kwocie przekraczającej wartość nieruchomości obowiązuje w mBanku od lutego br. w przypadku kredytów przeznaczonych na zakup lub budowę nieruchomości. Dodatkowe środki z mPLANU hipotecznego (powyżej wartości zabezpieczenia) Klienci mogą przeznaczyć na opłacenie kosztów związanych z jego uruchomieniem. Bank sfinansuje więc nie tylko podstawowy cel kredytu, ale również prowizje związane z jego udzieleniem oraz składki z tytułu ubezpieczeń.

To dobra wiadomość dla Klientów oczekujących pełnego wsparcia ze strony Banku w finansowaniu transakcji, np. zakupu mieszkania. Możliwość kredytowania w kwocie powyżej 100 proc. dotyczy wszystkich oferowanych kredytów hipotecznych - bez względu na ich wysokość, walutę czy okres spłaty - tłumaczy Andrzej Fluderski, naczelnik wydziału linii biznesowej planów finansowych mBanku. To kolejny zrealizowany punkt w naszym planie uatrakcyjnienia mPLANU hipotecznego. Ułatwiliśmy finansowanie kosztów okołokredytowych, zaproponowaliśmy też korzystniejsze warunki kredytowania w euro - dodaje Fluderski.

Od 2009 r. w mBanku nieprzerwanie obowiązuje też promocja Powrót Franka, dzięki której marża kredytu hipotecznego może być niższa o 50 proc. - i to zarówno we frankach, jak i innych oferowanych przez Bank walutach.

W ramach mPLANU hipotecznego mBanku można: sfinansować zakup lub remont nieruchomości, zrefinansować inny kredyt hipoteczny, skonsolidować dotychczas spłacane zobowiązania lub wykorzystać środki na inny, dowolny cel. Kredyt udzielany jest w euro, frankach szwajcarskich, funtach brytyjskich, dolarach amerykańskich i polskich złotych - maksymalnie na 40 lat.

Dodatkowo, w przypadku spłaty mPLANU hipotecznego w złotych mBank udostępnia Klientom mechanizm bilansujący, pozwalający zmniejszyć kwotę, od której naliczane są odsetki od kredytu. Jak to działa? Pieniądze deponowane na rachunku bilansującym, powiązanym z eKONTEM, bilansowane są z aktualną wysokością kredytu. Odsetki liczone są więc od niższej kwoty - dlatego efektywne oprocentowanie kredytu w mBanku jest mniejsze niż kredytu oprocentowanego nominalnie tak samo, ale w banku, który nie oferuje planów finansowych.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Od ponad dziewięciu lat zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. mBank proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,2 mln Klientów. Ich przedstawiciele, regularnie wybierani do mRady, wraz z użytkownikami forum mBanku i bloga, tworzą mSpołeczność, pomagającą bankowi w doskonaleniu oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.