Wracają kredyty na 110%
Copy

Kopiuj tekst

Wracają kredyty na 110%

MultiBank podniósł do 110% maksymalny poziom LTV dla kredytów hipotecznych w EUR, CHF, USD, GBP oraz w PLN. Dodatkowe środki, pozyskane z banku, mogą być przeznaczone na pokrycie kosztów okołokredytowych, czyli prowizji za udzielenie kredytu lub składki z tytułu ubezpieczenia.

- Oferta kredytów hipotecznych do 110% wartości nieruchomości jest skierowana przede wszystkim do Klientów, zainteresowanych możliwością zakupu domu lub mieszkania bez konieczności angażowania zgromadzonych oszczędności. Istnieje grupa Klientów, która środki własne aktywnie inwestuje. Stąd decyzja o poszerzeniu dotychczasowej oferty i zwiększeniu maksymalnego poziomu LTV ze 100 do 110%. – mówi Cezary Kocik, Dyrektor Banku ds. MultiBanku – Nowa oferta jest dostępna zarówno dla kredytów w PLN, jak i walutowych. W ten sposób dajemy Klientom możliwość wyboru produktu dostosowanego do ich preferencji. – dodaje.

Klienci zainteresowani ofertą mogą umówić się z doradcą w dowolnym Centrum Usług Finansowych MultiBanku. Sprawną obsługę zgłoszeń zapewniają operatorzy multilinii, którzy po otrzymaniu prośby (zgłoszonej telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu) pomogą w umówieniu wizyty w dowolnie wybranej placówce.

Informacje dodatkowe:
- Maksymalny okres kredytowania: 40 lat,
- Maksymalny wiek kredytobiorcy: 70 lat,
- Możliwe waluty kredytu: PLN, CHF, EUR, USD, GBP.
- W styczniu 2010 MultiBank dołączył do programu
„Rodzina na swoim”.
- Posiadacze kredytów hipotecznych w PLN mogą korzystać z mechanizmu bilansowania odsetek zgromadzonymi w banku oszczędnościami, co pozwala zmniejszyć koszt kredytu.
Więcej o kredytach hipotecznych w MultiBanku
Więcej o mechanizmie bilansowania
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.