Szalony weekend z najlepszym ubezpieczeniem
Copy

Kopiuj tekst

Szalony weekend z najlepszym ubezpieczeniem

Ubezpieczenie samochodowe mDirect, dostępne w ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mBanku, zostało uznane Produktem Roku przez twórców Programu Najwyższa Jakość. O wysokiej jakości ubezpieczenia mDirect będą mogli się przekonać wszyscy, którzy wezmą udział w ubezpieczeniowym Weekendzie Szalonych Cen . W ramach dwudniowej promocji będzie można uzyskać aż miesiąc ubezpieczenia za darmo!

Promocja Weekend Szalonych Cen OC i AC będzie obowiązywać w dniach 5-7 lutego br. W ramach akcji każdy, kto zdecyduje się na zakup OC, AC lub pakietu OC i AC, będzie mógł wykupić roczną polisę w cenie 11 miesięcy, co oznacza... miesiąc jazdy za darmo.

Ubezpieczenia mDirect można kupić nawet z półrocznym wyprzedzeniem - pierwszą ratę Klient zapłaci w dniu zakupu, a kolejne dopiero po uruchomieniu polisy. Odliczenie od ceny jednego bezpłatnego miesiąca odbywa się bez względu na wybraną formę płatności (raty miesięczne, półroczne, kwartalne czy też opłacenie w całości) - zawsze 1/12 wysokości rocznej składki Klient otrzymuje gratis.

Z promocją cenową łączy się niezmienna wysoka jakość polis oferowanych w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych.

Ubezpieczenie mDirect uznane zostało bowiem za Produkt Roku na polskim rynku ubezpieczeniowym, na którym wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością. Uzyskanie tego tytułu wiąże się ze spełnieniem bardzo rygorystycznych kryteriów, stosowanych przez Komisję konkursu Najwyższa Jakość, a opartych na regulacjach Unii Europejskiej.

Przyznany tytuł po raz kolejny potwierdza, iż ubezpieczenia to odpowiada potrzebom najbardziej wymagających Klientów.

To już drugie, po tytule Euromarka, wyróżnienie dla ubezpieczenia mDirect, podkreślające jego wysoką jakość. Program Najwyższa Jakość oparty jest o wytyczne najnowszych dyrektyw europejskich i ma za zadanie premiować produkty, które na rodzimym rynku wyróżniają się przede wszystkim jakością.

- Wyróżnienie to szczególnie nas cieszy, ponieważ potwierdza wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Weekend Szalonych Cen jest doskonałą okazją, aby przekonać się o wysokiej jakości ubezpieczenia mDirect - i to taniej niż zazwyczaj - mówi
Piotr Puchalski, naczelnik wydziału linii biznesowej produktów ubezpieczeniowych w mBanku.

Rozwiązania w zakresie ubezpieczeń samochodowych oferowane w mBanku zostały nagrodzone m.in.:
tytułem Euromarka,
rekomendacją Gazety Bankowej oraz tytułem Hit Roku,
tytułem ALICJA 2007 miesięcznika Twój Styl,
godłem EUROPRODUKT w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki,
mianem Indywidualność Rynku - Merkury 2007.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych

mBanku powstał w 2007 r. Umożliwia Klientom łatwe porównanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. W ramach Supermarketu Klienci mają do wyboru oferty: HDI Asekuracja, Benefia (część Vienna Insurance Group), mDirect - BRE Ubezpieczenia TUiR SA.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.