BRE Bank ponownie doceniony jako instytucja przyjazna małym i średnim firmom
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank ponownie doceniony jako instytucja przyjazna małym i średnim firmom

BRE Bank otrzymał wyróżnienie honorowe oraz godło promocyjne XI edycji Konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców. Tytuł Profesjonalnego Doradcy Bankowości MSP przyznano Janinie Owczarek z Oddziału Korporacyjnego w Kaliszu.

To już kolejna edycja, w której BRE Bank został doceniony przez Kapitułę Konkursu. Wyróżnienie honorowe przyznawane jest w nagrodę za profesjonalną dbałość o klienta biznesowego, wszechstronne doradztwo firmom z segmentu MSP, nieustanne unowocześnianie oferty produktowej oraz bardzo dobrą współpracę wewnątrz struktur bankowych. Nagrodę odebrał Marek Łukowski, Dyrektor Banku ds. Bankowości Przedsiębiorstw i Zarządzania Bankowością Korporacyjną.

Specjalny tytuł „Profesjonalnego Doradcy Bankowości MSP” przyznano Janinie Owczarek z Oddziału Korporacyjnego w Kaliszu. Wyróżnienie to przyznawane jest w dowód uznania wiedzy i wysokich kwalifikacji umożliwiających profesjonalną obsługę Klientów z Segmentu MSP.

To już siódma edycja Konkursu, w której uczestniczy BRE Bank. W minionych latach, w nagrodę za konsekwentne działania podejmowane na rzecz rozwoju bankowości małych i średnich przedsiębiorstw  BRE Bank trzykrotnie stanął na najwyższym podium, otrzymując tytuł Laureata Konkursu, a także Platynową Statuetkę przyznawaną instytucjom zakwalifikowanym do finału Konkursu w pięciu kolejnych jego edycjach.

„Przedsiębiorcy z sektora MSP posiadają coraz większą wiedzę z zakresu finansów i stają się bardziej wymagający wobec banków. Rok 2009 był ważną lekcją dla obu stron i dodatkowo zintensyfikował ten proces. Otrzymywane nagrody są potwierdzeniem, że BRE Bank stale profesjonalnie odpowiada na oczekiwania małych i średnich firm, dostarczając im jedną z najlepszych i najnowocześniejszych ofert na rynku oraz najwyższej jakości doradztwo, niezależnie od koniunktury. Coroczna obecność w gronie najlepszych bardzo nas cieszy i jednocześnie stale motywuje do dalszych działań na rzecz sektora MSP” –
mówi Marcin Lucimiński, Dyrektor Biura Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw w BRE Banku.    

Celem Konkursu jest m. in. wspieranie budowy wysokiej kultury współpracy pomiędzy instytucjami finansowymi a przedsiębiorcami, popularyzowanie innowacji wprowadzanych w instytucjach finansowych, zmierzających do lepszego zaspokojenia potrzeb finansowych małych i średnich przedsiębiorstw oraz uzyskanie synergicznego efektu rozwojowego zarówno banków, jak i sektora MSP w Polsce.
 
Przyznawane nagrody służą wyróżnieniu instytucji finansowych, które miały istotny wkład w rozbudowę oferty kierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw oraz charakteryzują się rzeczowym podejściem i zrozumieniem specyfiki problemów przedsiębiorców. Godłem Promocyjnym nagradzane są banki, które dokonały niezbędnego wysiłku, aby wykorzystać pojawiające się możliwości budowy silnych więzi z sektorem MSP, zarówno przy wykorzystaniu nowych technologii jak i potencjału ludzkiego.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.