Obsługa klientów korporacyjnych BRE Banku w placówkach MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Obsługa klientów korporacyjnych BRE Banku w placówkach MultiBanku

BRE Bank poszerzył ofertę obsługi obrotu gotówkowego swoich klientów korporacyjnych o sieć placówek MultiBanku. MultiBank jest częścią BRE Banku, a jego oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz mikrofirm.

Przedsiębiorstwa współpracujące z BRE Bankiem mogą w tej chwili korzystać nie tylko z 24 oddziałów korporacyjnych i 21 biur Korporacyjnych, lecz także z obsługi w zakresie obrotu gotówkowego w ponad 100 placówkach MultiBanku.

Za pośrednictwem rozbudowanej i nowoczesnej infrastruktury MultiBanku BRE Bank chce zapewnić swoim klientom jeszcze większy komfort współpracy z bankiem. Klient korporacyjny BRE Banku może dokonać następujących operacji w MultiBanku:
wpłata gotówkowa otwarta
kupno waluty na rachunek
wypłata gotówkowa otwarta
sprzedaż walut z rachunku
wpłata gotówkowa zamknięta
wypłata gotówkowa zamknięta

Operacji gotówkowych w MultiBanku można dokonywać w trzech walutach: PLN, EUR, USD. Obsługa bilonu jest możliwa tylko w walucie PLN. Wypłaty gotówkowe otwarte i zamknięte mogą być wykonywane osobiście lub przez osoby upoważnione, wskazane w dyspozycji.

Dodatkowo, w grudniu 2009 BRE Bank wprowadził obsługę gotówkową klientów korporacyjnych korzystających z kart Visa BRE Business poprzez wpłatomaty mBanku i MultiBanku. Klienci korporacyjni mogą korzystać z wpłatomatów mBanku i MultiBanku bez podpisywania dodatkowych umów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.