BRE Bank najlepszy dla największych firm

BRE Bank najlepszy dla największych firm

BRE Bank otrzymał wyróżnienie „Róża bez kolców” dla najlepszego banku polecanego przez największe przedsiębiorstwa. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 20 stycznia w hotelu Intercontinental w Warszawie. Była to już XVI edycja rankingu prowadzonego przez redakcję magazynu ekonomicznego Home&Market.

Organizatorzy badania poprosili ponad 1000 polskich przedsiębiorców o wytypowanie najlepszej instytucji finansowej. W 2009 r. główną nagrodę zdobyły dwa banki: BRE - najlepiej oceniany przez największe firmy - i Raiffeisen - najlepiej oceniany przez małe i średnie przedsiębiorstwa.

Nagrodę dla BRE odebrał Dariusz Kacprzyk, dyrektor Departamentu Współpracy z Korporacjami w BRE Banku.

To był bardzo wymagający rok, zarówno dla polskich przedsiębiorców, jak i nas - bankowców. Wszyscy musieliśmy wykazać się dojrzałością, by wspólnie i odpowiedzialnie stawić czoła gorszym warunkom rynkowym. A ponieważ w BRE takie standardy wpisane są głęboko w naszą kulturę, taka postawa po prostu zaprocentowała. Przedsiębiorcy, nasi biznesowi partnerzy, zagłosowali na tę instytucję, która w trudnych chwilach ich nie zawiodła - powiedział Kacprzyk odbierając statuetkę.

Home&Market od kilkunastu lat publikuje wyniki sondażu na temat banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych, przeprowadzanego wśród największych przedsiębiorstw działających w Polsce. Na tej podstawie nagradza statuetkami oraz wyróżnieniami instytucje finansowe. Przyznaje także tytuły Menedżerów Roku, czyli wyróżnia osoby, które w danym roku najskuteczniej kierowały prowadzonymi przez siebie przedsiębiorstwami.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.