Oferta dla Klientów tzw. „starego portfela” już dostępna
Copy

Kopiuj tekst

Oferta dla Klientów tzw. „starego portfela” już dostępna

Z dniem 18 stycznia 2010 MultiBank wprowadza nową ofertę dla posiadaczy kredytów hipotecznych w CHF, udzielonych do jesieni 2006 roku. Pakiet rozwiązań został wypracowany podczas serii spotkań reprezentantów Banku z Przedstawicielami Klientów.

W ramach nowej oferty kredytobiorcy mogą wybrać jedną z trzech propozycji:

Przewalutowanie kredytu z CHF na EUR oraz przejście na oprocentowanie oparte na wskaźniku EURIBOR 3M oraz stałej marży. Przewalutowanie odbywa się przy zastosowaniu preferencyjnego, minimalnego spreadu wynoszącego 0,5%. (standardowo to ok. 6%).

Pozostanie przy CHF jako walucie kredytu oraz przejście na oprocentowanie oparte na wskaźniku LIBOR 3M dla CHF oraz stałej marży. Dodatkowo, korzystając z tej oferty, Klient uzyskuje dostęp do specjalnego „pakietu kompensacyjnego” zawierającego produkty depozytowe i kredytowe w atrakcyjnych cenach.

Przewalutowanie kredytu na PLN oraz przejście na oprocentowanie oparte na wskaźniku WIBOR 3M i stałej marży. Klient uzyskuje również dostęp do specjalnego pakietu produktów dodatkowych.

Powyższe propozycje są wynikiem serii spotkań reprezentantów BRE Banku z Przedstawicielami Klientów skupionych wokół inicjatyw konsumenckich.

W ostatnich miesiącach 2009 roku mieliśmy okazję pracować wspólnie z reprezentantami inicjatyw klienckich nad nową ofertą i odpowiednią jej komunikacją. Cieszymy się, że udało się wypracować kompromis pomiędzy oczekiwaniami Klientów, a warunkami dyktowanymi przez trudny rynek.– mówi Paweł Kucharski,

Dyrektor Banku ds. mBanku i Marketingu Bankowości Detalicznej - Klienci otrzymają propozycje, które zostały przygotowane tak, aby aktywna relacja z bankiem wiązała się z dodatkowymi benefitami dla Klienta. Średnia obniżka w przypadku oferty w euro wyniesie 0,75 p.p. MultiBank uruchomił dedykowane centrum obsługi telefonicznej oraz specjalny serwis informacyjny zawierający między innymi kalkulator pozwalający na porównywanie ofert. Zachęcamy Klientów do aktywnego korzystania z tych narzędzi, bo z pewnością okażą się one pomocne przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z dostępnych pakietów. Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować reprezentantom inicjatyw konsumenckich za dojrzałą i merytoryczną dyskusję oraz skuteczne działania, które pozwoliły zakończyć nasze rozmowy konkretnymi ofertami dla Klientów. – dodaje Paweł Kucharski

Informacje dodatkowe:
Podumowanie rozmów: film oraz prezentacja
Strona informacyjna
Instrukcja korzystania z kalkulatora

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.