Kredyt mieszkaniowy z dopłatą
Copy

Kopiuj tekst

Kredyt mieszkaniowy z dopłatą

Od 7 stycznia 2010 r. MultiBank przyjmuje wnioski o kredyt hipoteczny z dopłatami w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim”.

Z preferencyjnych warunków zakupu mieszkania mogą skorzystać Klienci wnioskujący o kredyt hipoteczny w PLN, który daje możliwość kredytowania zakupu nieruchomości nawet do 100% LTV i rozłożenia spłaty na okres do 45 lat (w ratach równych lub malejących). Przez pierwsze 8 lat rata kredytowa jest pomniejszana o świadczenia z Funduszu Dopłat BGK. - W  tym okresie Klient płaci całą ratę kapitałową oraz część raty odsetkowej, którą współfinansuje BGK. – mówi Dominik Skrzycki, Naczelnik Wydziału Planów Finansowych w MultiBanku

Maksymalna kwota dopłat to równowartość połowy odsetek jaka przypadałaby na kredyt, którego przedmiotem jest lokal mieszkalny o powierzchni  50 m2 lub dom jednorodzinny o powierzchni 70 m2. Powierzchnia lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, którego zakup finansowany jest kredytem z dopłatami nie powinna przekroczyć odpowiednio 75 m2 i 140 m2  – dodaje.  

O kredyt mogą ubiegać się małżonkowie, bez względu na ustrój majątkowy obowiązujący w związku i osoby samotnie wychowujące przynajmniej jedno:
- małoletnie dziecko,
- dziecko, na które pobierają zasiłek pielęgnacyjny lub dziecko, które się uczy i nie ukończyło 25 lat.
„Rodzina na swoim” w MultiBanku
Więcej o programie „Rodzina na swoim” na stronach BGK
Tabela wskaźników przeliczeniowych dla programu „Rodzina na swoim”
Informacje dodatkowe:
- nazwa kredytu: MultiPlan
- waluta: PLN
- oprocentowanie: od 7,37%
- prowizja za udzielenie kredytu: 0,00% - 4,00%
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.