Giełda dla ostrożnych inwestorów
Copy

Kopiuj tekst

Giełda dla ostrożnych inwestorów

Lokata Inwestycyjna Profit to sposób na wykorzystanie oczekiwanego odbicia na warszawskim parkiecie, przy jednoczesnej ochronie zainwestowanego kapitału. Subskrypcja nowego produktu w MultiBanku potrwa do 27.04.2009 r.

Strategia inwestycyjna zakłada umiarkowany wzrost wartości kontraktów terminowych na indeks WIG20 w perspektywie najbliższych 9 miesięcy. Instrument bazowy został dobrany precyzyjnie do momentu zakończenia inwestycji- Według analiz Domu Inwestycyjnego BRE Banku, jeszcze w pierwszym półroczu 2009 roku WIG20 ma szanse wzrosnąć powyżej 2000 punktów – mówi Magdalena Wójcik, odpowiedzialna za produkty strukturyzowane w MultiBanku – Na zakończenie proponowanej przez nas inwestycji wartość kontraktów terminowych na WIG20 może dodatkowo wzrosnąć ze względu na tzw. efekt stycznia – ożywienie na giełdzie papierów wartościowych obserwowane zazwyczaj na początku roku – dodaje.

Wartość aktywa bazowego jest obserwowana w dniu startu lokaty (28.04.2009) i na jej zakończenie w dniu 25.01.2010.

Lokata generuje zysk, jeśli wzrost wartości kontraktów terminowych na indeks WIG20 znajdzie się w przedziale (0%; 2X), gdzie X oznacza maksymalny zysk z inwestycji. W pozostałych przypadkach, na koniec inwestycji, Klient otrzymuje zwrot 100% zainwestowanych środków.

Maksymalny zysk z inwestycji za okres trwania lokaty wyniesie nie mniej niż 13%. Ostateczna wartość zostanie podana w dniu otwarcia lokaty. Według danych rynkowych z dnia 14.04.2009 r. wyniosłaby 15%, czyli 20% w skali roku.

Informacje dodatkowe:
Nazwa produktu: Lokata Inwestycyjna Profit
Okres subskrypcji: 15 – 27.04.2009 r.
Okres inwestycji: 9 miesięcy
Minimalna kwota inwestycji: 5 tys. PLN
Instrument bazowy: Kontrakt terminowy na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia.
Szczegółowe informacje na temat Lokaty Inwestycyjnej Profit i mechanizmu naliczania odsetek można znaleźć pod linkiem:
http://www.multibank.pl/dla_ciebie/centrum_oszczedzania/struktura/aktualne_oferty

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.