BRE Bank zaprasza na wystawę fotografii
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank zaprasza na wystawę fotografii

"Biznes w obiektywie – liderzy bankowości 2008" to inicjatywa łącząca dwa światy: biznes i fotografię. Intencją pomysłodawców projektu jest zobrazowanie sztuki zarządzania oraz sztuki fotografii portretowej. Celem projektu jest stworzenie albumu zdjęć zawierającego sylwetki wybitnych managerów sektora finansowego i przełamującego stereotyp biznesmena-bankowca, postrzeganego wyłącznie jako niedostępnego profesjonalistę.

Zdjęcia wykonane przez najwybitniejszych młodych, polskich fotografów, wyłonionych w drodze konkursu przez profesjonalną kapitułę, mają ukazać nie tylko znane powszechnie zawodowe oblicze osób pełniących odpowiedzialne funkcje, lecz przede wszystkim, przedstawić je od strony nieformalnej, jako osoby prywatne o całkiem zwykłych lub wyjątkowo niezwykłych zainteresowaniach i pasjach. Ekskluzywny album, wydany specjalnie na zakończenie projektu, będzie można obejrzeć podczas wystawy prezentowanej w BRE Banku. Przedstawione w nim portrety wzbogacono o wywiady z bohaterami. Prezesi banków opowiadają nie tylko o początkach kariery i sukcesach zawodowych, lecz także o swoich pasjach oraz życiu osobistym.

Wystawa będzie otwarta dla zwiedzających w najbliższą sobotę, 18 kwietnia w godzinach od 10.00 do 16.00, w siedzibie centrali BRE Banku, przy ulicy Senatorskiej 18 w Warszawie. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w wystawie do piątku, 17 kwietnia, do godziny 15.00.

Potwierdzenia prosimy przesyłać na adres
info@brebank.pl.

Wśród portretowanych osób zobaczymy prezesów następujących instytucji: Kredyt Bank SA, Bank Gospodarki Żywnościowej SA, Bank Polska Kasa Opieki SA, Raiffeisen Bank Polska SA, Bank DnB NORD Polska SA, BRE Bank SA, Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA, Deutsche Bank SA, Bank Pocztowy SA, Nordea Bank Polska SA, PZU SA, Komisja Nadzoru Bankowego, BRE Bank SA, Fortis Bank SA, Związek Banków Polskich, Bank Handlowy w Warszawie SA, Narodowy Bank Polski, Alior Bank SA, Giełda Papierów Wartościowych, Bank BPH SA.

Pomysłodawcami wystawy są Deloitte i fundacja Commitement to Europe Arts & Business. Daty i miejsca prezentacji wystawy, informacje o fotografach oraz projekcie dostępne są na stronie
www.bizneswobiektywie.pl
.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.