Ryszard Petru podejmie nowe wyzwania zawodowe
Copy

Kopiuj tekst

Ryszard Petru podejmie nowe wyzwania zawodowe

Ryszard Petru, dyrektor banku ds. strategii i główny ekonomista, podjął decyzję o rozwijaniu swojej dalszej kariery zawodowej poza strukturami BRE Banku. 


W imieniu zarządu i całego zespołu banku pragnę podziękować mu za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyć wielu sukcesów na polu zawodowym i dalszych, ciekawych wyzwań – powiedział Cezary Stypułkowski, prezes BRE Banku.

Ryszard Petru jest znanym i cenionym ekonomistą. Pracował w BRE Banku od lipca 2009 r. Był głównym ekonomistą, odpowiadał również za obszar strategii, koordynację strategicznych spółek Grupy BRE oraz relacje inwestorskie.

Myślę, że każdy w swojej karierze zawodowej w pewnym momencie napotyka możliwości, którym po prostu nie może się oprzeć. Tak jest teraz ze mną. Zdecydowałem się na nowe wyzwanie, mimo iż mam poczucie, że w BRE Banku mógłbym jeszcze wiele zdziałać
– powiedział Ryszard Petru.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.