BRE Private Banking & Wealth Management najbardziej luksusową marką
Copy

Kopiuj tekst

BRE Private Banking & Wealth Management najbardziej luksusową marką

BRE Private Banking & Wealth Management jest najbardziej luksusową marką bankową roku – ocenili jurorzy rankingu magazynu Gentleman. Usługi BRE dla najzamożniejszych wyróżniło jury składające się ze „stu dżentelmenów”.

Luksusowa Marka Roku to nagroda przyznawana corocznie przez miesięcznik Gentleman w kategoriach "najistotniejszych dla prawdziwego dżentelmena". Bankowość Prywatna BRE Banku została laureatem nagrody w kategorii banki.


Nagroda potwierdza skuteczność naszych działań. Cieszę się, że zyskały one uznanie jurorów Gentleman - powiedziała Małgorzata Anczewska, dyrektor BRE Private Banking & Wealth Management, prezes BRE Wealth Management SA.
Tytuł Luksusowa Marka Roku ma dla nas szczególne znaczenie z uwagi na charakter naszej oferty. Pamiętajmy, że uznanie dla elitarności i jakości usług finansowych może być oparte wyłącznie na doświadczeniach naszych klientów – dodała Małgorzata Anczewska.

BRE Private Banking & Wealth Management od 1995 roku dostarcza usługi finansowe kierowane do osób o wysokim statusie majątkowym, które cenią prestiż, komfort i dyskrecję. Poza klasycznym zarządzaniem inwestycjami oferuje kompleksowe zarządzanie majątkiem, czyli zarówno aktywami finansowymi, jak i pozafinansowymi.

Uznanie stu dżentelmenów traktujemy jako zobowiązanie do dalszej pracy nad rozwojem oferty dla najzamożniejszych i najbardziej wymagających Polaków – dodaje Małgorzata Anczewska.

Wyróżnienie Gentlemana to kolejny laur dla BRE Private Banking & Wealth Management w tym roku. Usługi private banking BRE Banku zostały również po raz trzeci uznane za najlepsze w Polsce w corocznym światowym rankingu usług private banking – prestiżowego, brytyjskiego magazynu finansowego Euromoney.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.