iPady w konkursie dla płacących mTRANSFEREM
Copy

Kopiuj tekst

iPady w konkursie dla płacących mTRANSFEREM

mBank wraz z Grupą Allegro przygotował konkurs dla swoich Klientów, w którym mogą wygrywać atrakcyjne nagrody, w tym urządzenia Apple iPad.    

Akcja skierowana jest do Klientów mBanku, którzy za pośrednictwem mTRANSFERU dokonają zakupu w jednym ze sklepów partnerskich serwisu Platnosci.pl (Grupa Allegro) i zaproponują hasło promujące transakcje za pośrednictwem mTRANSFERU.  

Z nadesłanych haseł organizatorzy wybiorą pięć najciekawszych, a ich autorów nagrodzą nagrodami – m.in. nowoczesnymi iPadami, torbami na laptopa pełnymi niespodzianek oraz bonami, uprawniającymi do zakupów w kwiaciarni internetowej. Konkurs potrwa do 5 listopada br. Jego regulamin dostępny jest w internecie na stronie: http://mBank.platnosci.pl/
.  
mTRANSFER
to narzędzie płatnicze mBanku, dostępne w blisko połowie polskich sklepów internetowych. Pozwala na bezpieczne i szybkie dokonywanie e-przelewów wprost z rachunku bankowego na konto wirtualnego sklepu. Do niedawna Klienci wybierający tę formę płatności mogli korzystać jedynie ze środków zgromadzonych na eKONCIE – od września 2010 r. swoje zakupy mogą sfinansować także kredytem gotówkowym mBanku, przyznawanym w ramach „Oferty dla Ciebie"". Ten szybki proces obsługi kredytowej, w ramach którego środki mogą zostać wypłacone nawet w 15 minut, dostępny jest dla aktywnych Klientów banku

Dodatkowo mBank zaoferował Klientom korzystającym z mTRANSFERu możliwość dokonania przelewu z karty kredytowej. Jest to pierwsze na polskim rynku rozwiązanie, eliminujące konieczność ujawniania danych karty (jej numeru, daty ważności i kodu CVV). Zostają one w banku, a system uzupełnia informacje automatycznie, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i szybkość dokonywanej transakcji.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W najnowszej edycji rankingu konsumenckiego „Jakość Obsługi” mBank otrzymał przyznawane przez konsumentów Godło Jakości Obsługi 2010. W grudniu 2009 r. w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi” „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został także ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier” w 2010 r., to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank – od 10. lat na polskiej scenie bankowej.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.