Kolejny milion BRE Banku
Copy

Kopiuj tekst

Kolejny milion BRE Banku

1 000 000 zł i więcej na bieżące finansowanie firm – to slogan następnej odsłony kampanii BRE Banku. Od 1 października będziemy widoczni w 16 miastach w Polsce oraz w Internecie.


Jednym z głównych założeń tej odsłony kampanii jest lokalne wsparcie działalności biznesowej BRE Banku. W zależności od regionu, na nośnikach zamieszczane będą adresy naszych oddziałów i biur.

Najważniejszym celem kampanii jest skierowanie klientów bezpośrednio do doradców, zarówno za pomocą formularzy internetowych, jak i poprzez bezpośredni kontakt w placówkach.

W kampanii wykorzystane zostaną Internet, billboardy, siatki wielkoformatowe, reklamy na oddziałach i biurach korporacyjnych oraz materiały wspomagające. Kampania outdoorowa rozpocznie się 1 października i obejmie swoim zasięgiem 16 miast. W Internecie od 11 października będziemy obecni między innymi na portalach: gazeta.pl, biznes.onet.pl i TVN24.pl oraz w Google.

Założeniem kampanii jest lepsze, bardziej precyzyjne dotarcie z ofertą BRE Banku - trzeciego największego banku w Polsce - do firm z siedzibą w mniejszych miastach. Naszym długoterminowym celem marketingowym jest budowanie świadomości marki w regionach, ale podstawowym założeniem kampanii jest akwizycja. Wysoko oceniamy potencjał wybranych miast zwłaszcza w segmencie przedsiębiorstw o obrotach powyżej 5 mln zł rocznie. Wybraliśmy mix mediów - zarówno duże formaty budujące świadomość, jak i Internet oraz okleiny umożliwiające precyzyjne dotarcie do grupy docelowej
– mówi Paulina Rutkowska, dyrektor Departamentu Komunikacji i Strategii Marketingowej BRE Banku.

Billboardy z „milionem” znajdą się w Olsztynie, Legnicy, Kaliszu, Nowym Sączu, Wałbrzychu, Koszalinie, Bielsku-Białej, Gliwicach, Włocławku, na trasach wylotowych z Gdańska i Wrocławia, w Koninie, Kępnie, Pile, Redzie, Słupsku, Lesznie. Ponadto reklamy BRE cały czas eksponowane są na fasadach budynków oddziałów korporacyjnych w Warszawie, Katowicach, Opolu, Olsztynie, Kielcach i na witrynach większości biur korporacyjnych.

Po raz pierwszy z „milionem” mieliśmy do czynienia na przełomie maja i czerwca. Promował on linię wieloproduktową, w ramach której BRE oferował najlepsze rozwiązania z rynku dużych przedsiębiorstw dużo mniejszym firmom.

Autorem kreacji reklamowej jest agencja Red8 Communications Group, media on-line zaplanował i zakupił dom mediowy Media Contacts, a media tradycyjne zaplanował i zakupił do mediowy MPG.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.