Przenieś numer do mBank mobile i zyskaj!
Copy

Kopiuj tekst

Przenieś numer do mBank mobile i zyskaj!

mBank mobile przedłuża promocję "Przenieś numer i zyskaj 40 minut przez pół roku".

Oferta skierowana jest do wszystkich Klientów mBanku i tych osób, które chciałyby połączyć usługi bankowe z telekomunikacyjnymi. mBank mobile proponuje wygodną i prostą ścieżkę przeniesienia numeru telefonu komórkowego do swojej sieci.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy złożyć wniosek elektroniczny o przeniesienie numeru na stronie mBank mobile. Do Klienta przyjeżdża kurier wraz niezbędnymi dokumentami do podpisu oraz z nową kartą SIM mBank mobile. W ramach promocji po przeniesieniu numeru przez pół roku Klient otrzymuje 40 minut co miesiąc na rozmowy do wszystkich sieci.

W mBank mobile wszystkie promocje się łączą. Dzieki nim Klient może zyskać nawet
do 140 darmowych minut miesięcznie. Przeniesiony numer warto zarejestrować w nowym
Programie Minuty na Bank i zyskać do 90 minut miesięcznie na rozmowy za płatności kartami mBanku. Doładowania stałe, SMS-owe lub poprzez mTRANSFER powyżej 30 PLN miesięcznie dają Klientowi dodatkowo 10 minut na rozmowy i SMS-y gratis.

Promocja dla Klientów przenoszących numer potrwa do 2 maja br. Jej regulamin
znajduje się w serwisie mBank mobile.

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.