Jak oszczędzać na ubezpieczeniu samochodu?
Copy

Kopiuj tekst

Jak oszczędzać na ubezpieczeniu samochodu?

Zakup ubezpieczenia samochodowego w mBanku pozwala zaoszczędzić kierowcom znaczącą sumę, nawet do 900 zł.

Obecnie każdy kalkuluje bardzo dokładnie swoje wydatki, sprawdzając, gdzie jeszcze może zaoszczędzić. Ogranicza się różne wydatki, ale każdy kierowca musi posiadać polisę OC. Dzięki ofercie Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych w mBanku ubezpieczenie samochodu dla jego posiadacza jest najtańsze i najatrakcyjniejsze na rynku.  

Po pierwsze ubezpieczenie OC i AC w mBanku zapewnia maksimum wygody. Dostępne jest przez internet i telefon. Każdy Klient o dowolnej porze, bez tracenia czasu i wyjeżdżania z domu oraz wydawania dodatkowo pieniędzy na paliwo, może nabyć polisę w prosty sposób. Przyjazność modelu sprzedaży ubezpieczeń samochodowych BRE Ubezpieczenia w mBanku potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane przez niezależne instytucje.  Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych został nagrodzony m.in.: tytułem EUROMARKA, Rekomendacją Gazety Bankowej i Hit Roku 2008 , ALICJA 2007,  EUROPRODUKT oraz „Indywidualność Rynku - Merkury 2007".

Po drugie koszt ubezpieczenia może zostać rozłożony na niskie raty miesięczne. To, co wyróżnia ubezpieczenia dostępne w Supermarkecie US od innych ofert, to możliwość płacenia w ratach nie tylko za ubezpieczenia AC, ale także OC posiadaczy pojazdów. Dzięki zintegrowaniu ubezpieczenia z bezpłatnym kontem bankowym Klient nie musi pamiętać o terminach płatności składki, gdyż pobierana jest ona automatycznie z rachunku.

Po trzecie w okresie spowolnienia gospodarczego, kiedy konsumenci nie chcą przepłacać Klient może mieć pewność zakupu najtańszej oferty, gdyż cena ubezpieczenia objęta jest promocją Gwarancja Najniżej Ceny. Oznacza to, że mBank zwraca swojemu Klientowi różnicę w cenie, jeśli kupujący OC + AC w ciągu 14 dni znajdzie tańsze ubezpieczenie i przedstawi kalkulację składki, potwierdzoną przez innego ubezpieczyciela (promocja trwa do 30 kwietnia br. włącznie).

Kalkulując koszt ubezpieczenia OC i AC dla np. 31-letniego mężczyzny z rodziną (1 dziecko) zamieszkałego w Gdańsku, który posiada  samochód Ford focus 1,4 z 2003 r., prawo jazdy od 1995 r, przez ostatnie 8 lat nie miał żadnej kolizji okazuje się, że kierowca za takie samo ubezpieczenie różnych Towarzystw może zapłacić od 864 zł do nawet 1800 zł. Wybierając ofertę mBanku Klient może zaoszczędzić na ubezpieczeniu nawet do 900 zł (symulacja została wykonana za pośrednictwem serwisu
http://www.ipolisa.pl/).

Podsumowując, aby zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu wystarczy usiąść przed komputerem, kupić polisę w mBanku z możliwością rozłożenia jej na niskie raty. O atrakcyjności cenowej Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych Klienci mogą przekonać się korzystając z kalkulatora składki dostępnego na stronach http://www.mbank.pl/ lub zamawiając rozmowę z konsultantem poprzez formularz internetowy mBanku. Szczególnie teraz dzięki Gwarancji Najniższej Ceny Klienci mogą mieć pewność, że wybrali najkorzystniejszą ofertę.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.