Nowa odsłona systemu na dziesiąte urodziny mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nowa odsłona systemu na dziesiąte urodziny mBanku

Klienci mBanku sami zdecydują o wyglądzie stron transakcyjnych w serwisie internetowym mBanku. Już teraz mogą wybrać jedną z dostępnych szat graficznych, otrzymają też możliwość zaprojektowania własnej wersji. Wprowadzenie nowego layoutu systemu zbiega się z dziesiątą rocznicą powstania pierwszego w Polsce banku internetowego.

Możliwość indywidualnego dopasowania layoutu stron transakcyjnych pojawiła się 6 września. Użytkownicy mogą pozostać przy klasycznej kolorystyce serwisu lub wybrać całkowicie nową szatę graficzną. Ta ważna zmiana w identyfikacji wizualnej systemu mBanku została przygotowana w ramach obchodów 10. urodzin pierwszego w Polsce banku internetowego.

Personalizacja serwisu będzie dla internautów urozmaiceniem codziennych wizyt w banku. Aktywny klient mBanku loguje się do systemu nawet kilka razy dziennie - mówi Paweł Kucharski, dyrektor mBanku - Świętujemy dziesiąte urodziny i z tej okazji bank realizuje wiele działań związanych z innowacjami funkcjonalnymi i produktowymi. Obok czysto bankowych nowości i wydarzeń, organizujemy dla klientów eventy w świecie rzeczywistym i wirtualnym. Wprowadzenie nowego layoutu serwisu to zachęta dla internetowych grafików. Planujemy zaprosić klientów do tworzenia kolejnych propozycji szaty graficznej w ramach urodzinowego konkursu - dodaje Kucharski

Klasyczna (niebiesko-żółta) szata graficzna systemu została poddana modernizacji, której głównym celem było dostosowanie serwisu do nowoczesnych monitorów o wysokiej rozdzielczości. Zmiany zaprojektowane zostały tak, aby były możliwie najmniej inwazyjne dla użytkowników przyzwyczajonych do funkcjonującej obecnie nawigacji i szaty graficznej. W porównaniu do poprzedniej wersji, w nowej zmieniono niektóre elementy graficzne, takie jak wypunktowania, czcionki czy kolory tła pod wyświetlanymi danymi.

Największą zmianą było jednak wprowadzenie zupełnie nowego layoutu z dominującym kolorem białym, stylistyką nawiązującego do stron informacyjnych mBank.pl. Zmiana ta jest także krokiem w kierunku dostosowania systemu transakcyjnego do wymagań estetycznych Klientów. Zmiana oblicza serwisu transakcyjnego odbyła się we współpracy z Klientami, zasiadającymi w mRadzie, którzy jako pierwsi mieli szanse zobaczyć i ocenić projekt.

Wdrożenie nowego layoutu serwisu zbiega się z 10. rocznicą powstania mBanku. Z tej okazji mBank w najbliższych tygodniach zaproponuje swoim Klientom wyjątkowy konkurs, w którym użytkownicy będą mogli sami zaprojektować kolejną szatę graficzną. O zwycięskim projekcie zadecydują sami Klienci. Konkurs zostanie ogłoszony zarówno w Polsce, jak i w Czechach i na Słowacji.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego -
mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10. lat na polskiej scenie bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.