MultiBank odświeża wizerunek kart
Copy

Kopiuj tekst

MultiBank odświeża wizerunek kart

MultiBank wprowadził nowe layouty dla kart Visa Electron wydawanych do kont indywidualnych i firmowych. Do końca roku w ofercie banku znajdą się również karty zbliżeniowe z logo Visa payWave.

Nowe „plastiki” zyskały odświeżony i ujednolicony graficznie wygląd. Jego motywem przewodnim jest, tak jak w przypadku funkcjonujących już w banku kart, koliber. Wszystkie karty Visa Electron po 1 września 2010 roku wydawane będą w nowej szacie graficznej.

Na początek do rąk klientów trafią karty Visa Electron, Visa Electron Aquarius  oraz Visa Electron Business dodawane do kont indywidualnych oraz firmowych. Do końca roku MultiBank wprowadzi również karty debetowe w systemie zbliżeniowym Visa payWave, które uzupełnią ofertę bezstykowych „plastików” MasterCard PayPass.  

- Chcemy dać klientom dostęp do najnowszych technologii umożliwiających sprawne płacenie „plastikiem”. W naszej ofercie znajdują się już rozwiązania bezstykowe firm MasterCard i Visa. Wszystkie karty MasterCard w MultiBanku są wyposażone w PayPass. Podobne plany mamy w kontekście kart Visa. Dlatego do kredytowej Visa n z technologią payWave jeszcze w tym roku dołączą kolejne „plastiki”. – mówi Grażyna Zawisza, Wicedyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych i Kart Płatniczych. – Innowacjom technologicznym towarzyszy też lifting graficzny. Chcemy by w przyszłym roku wszystkie karty w naszym portfelu posiadały spójny, odświeżony design. – dodaje Zawisza.

Informacje dodatkowe:
Funkcjonalność kart Visa Electron:
- standardowe płatności gotówkowe i bezgotówkowe;
- dokonywanie transakcji za pośrednictwem kanałów zdalnych - przez internet i telefon;
- usługa CashBack - wypłata gotówki w kasach sklepów i na stacjach benzynowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.