Zmiany w biurze prasowym BRE
Copy

Kopiuj tekst

Zmiany w biurze prasowym BRE

Z początkiem września Roman Jamiołkowski - dotychczasowy rzecznik prasowy - odszedł z BRE Banku. Do czasu nominowania nowego szefa biura prasowego, obowiązki rzecznika przejmie Piotr Rutkowski - były dziennikarz Gazety Giełdy „Parkiet”, zastępca rzecznika, związany z BRE od czerwca 2009 roku.

Chciałabym podziękować Romkowi za 2 lata współpracy, jednocześnie życzę mu dalszego, dynamicznego rozwoju na polu zawodowym – mówi Paulina Rutkowska, dyrektor Departamentu Komunikacji i Strategii Marketingowej w BRE Banku.

BRE Bank jest trzecim największym bankiem w Polsce, działania komunikacyjne i PR są kluczowe dla tak znaczącej spółki giełdowej.

Od kilku lat BRE wraz z mBankiem i MultiBankiem wyznacza nowoczesne kierunki działań komunikacyjnych, mamy dobrze rozwinięte narzędzia komunikacyjne i świetny zespół. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie eksperci BRE edukują rynek oraz codziennie komentują najważniejsze wydarzenia. Zamierzamy utrzymać pozycję lidera w komunikacji z naszymi interesariuszami, jednocześnie koncentrując się na jeszcze silniejszej, konsekwentnej i przemyślanej obecności marki BRE w nowych mediach. Jest to obecnie naszym ważnym wyzwaniem i będzie zarazem jednym z kluczowych zadań dla nowego rzecznika – dodaje Paulina Rutkowska.

Pozostałe biura prasowe BRE pozostają bez zmian. Rzecznikiem mBanku jest Krzysztof Olszewski: krzysztof.olszewski@mbank.pl, a MultiBanku: Mateusz Żelechowski: mateusz.zelechowski@multibank.pl
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.